רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
בית בקיסריה
שירה מוסקל

//
בית בן כ-320 מ"ר על מגרש של 600 מ"ר בקיסריה. הבית בן שלושה מפלסים, כולל קומת כניסה מרווחת, בריכת שחיה, קומת חדרים ומרתף. צורת העמדת הבית על המגרש מיוחדת ונדירה. הבית בצורת האות T מתחלק לשני אגפים. האגף האחורי בן שלושה מפלסים: מרתף, קומת קרקע וקומה ראשונה והאגף הקדמי המכיל את קומת הקרקע בלבד. הצורה הגיאומטרית הזו מאפשרת שליחה של הרבה זרועות של הבית לחצר ומחלקת אותה לכמה מקטעים כשלכל אחד מהם אפיון קצת אחר. החזית היחודית של הבית תוכננה בד בבד עם התכנית הדו-מימדית. זוהי חזית סימטרית ונעימה בפרופורציות שלה, בעלת חזות של אחוזה אירופאית קטנה שטובלת בירק ולמרגלותיה בריכה. החומרים הטבעיים שנבחרו משלימים את המראה הקלאסי על-זמני.

צילום : לירן שמש

קישור לאתר של המעצב

בית בקיסריה בית בקיסריה בית בקיסריה
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךאדריכלות

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ