רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
מול הים דירה בתל-אביב. 180 מ"ר
אילה מוזס-פרנק, יוני פרידמן - Moses Friedman Studio

// דירות יוקרה
אחד האתגרים בפרויקט היה ליצור תחושה של מרחב פתוח ונעים למרות מגבלות הגובה בדירה (2.60 מ'. בלבד), תכנון קפדני איפשר הכנסת המערכות הטכניות בהנמכות שבהם שולב הריהוט. הספריה והחלונות הרחבים מדגישים את קווי הרוחב של הדירה. הריהוט בדירה תוכנן ע"י האדריכלית סלמה רחמימוב והמעצבות יוני פרידמן ואילה מוזס-פרנק לפי מידה ובהתאמה לדרישות הלקוח; דגש מיוחד הושם על ספרייה ובה כאלף כותרים שמהווה אלמנט עיצובי ראשי בחדר המגורים. תכנון ועיצוב התאורה כלל שימוש באור הטבעי, בהצללה של תריסי הרמוניקה, המאפשרים חדירת אור אך לא קרינה ישירה, וכן בגופי תאורה המאפשרים מצבי תאורה שונים.

צילום : עוזי פורת

קישור לאתר של המעצב

מול הים דירה בתל-אביב. 180 מ"ר מול הים דירה בתל-אביב. 180 מ"ר מול הים דירה בתל-אביב. 180 מ"ר
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב פנים

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ