רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
לבן על כחול
לימור בן הרוש

//
בעל הדירה עו"ד רווק מצליח, בשנות השלושים החיים לחייו. הדירה ניקנתה לפני כשנה בנהריה, מצבה היה מחריד. שטח הדירה 120 מ"ר ו- 80 מ"ר מרפסת פתוחה לשמיים, בעלת 4 חדרי שינה. החזון: תהליך העיצוב כלל התייחסות מלאה, וכל אזור קיבל עיצוב קפדני אשר עונה על הצרכים ולאורח החיים האינטנסיבי של בעל הדירה, את דלת הכניסה פירקנו לדלת לבנה רחבה ומזמינה. הרצון העיקרי שלנו היה לפתוח כמה שאפשר את החזית מערבית כך שנוכל לקבל את הים לדירה.

צילום : שי אפשטיין
לבן על כחול לבן על כחול לבן על כחול
 
מכון יופי בצפון
לימור בן הרוש

//
מכון יופי המשלב את כל הטיפולים תחת קורת גג אחת, שיזוף מניקור קוסמטיקה וכו... המחשבה היתה לנסות לגעת בטיפות של צבע אך לא לגנוב את ההצגה מהפשטות של הדיזיין, הנקיון והזרימה.

צילום : שי אפשטיין
מכון יופי בצפון מכון יופי בצפון מכון יופי בצפון
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב פנים

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ