רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
ONE BEDROOM, חנות בשוק הפשפשים
קרן בוגנים, STUDIO BOO

// עיצוב מסחרי
מבית קפה לבן ונקי, אל ממלכה קסומה ורבגונית המציעה ריהוט וביגוד מיובאים מרחבי אירופה. תהליך העיצוב היה כעבודה בדיגום חופשי. התקדמות איטית שבוחנת מרגע לרגע , ופחות תכנון סגור מראש. עבודה משותפת ומרגשת עם אמנית מוכשרת, נורית לוי, שעצרה את הזמן מלכת בטכניקות צביעה מיוחדות שיישנו את הקירות.
ONE BEDROOM, חנות בשוק הפשפשים ONE BEDROOM, חנות בשוק הפשפשים ONE BEDROOM, חנות בשוק הפשפשים
 
תמרה יוגורט
קרן בוגנים

// מסחרי
כחלק מהטרנד של קיץ 2008 פנו אלי הבעלים של הרשת "תמרה" מיצים, בבקשה לעצב להם יוגורטריה. המיקום הנבחר היה משרד ביטוח ישן ומוזנח, ברח' בן יהודה פינת גורדון. הרצון היה לייצר "מקום" ולא גלידריה. מקום להתרענן בו בקיץ החם. העבודה עם החברה של תמרה היתה חוויה נהדרת. המקום תוכנן, ויצא אל הפועל עד לגמר ביצוע בזמן קצר של שלושה וחצי שבועות. למקום חזית עגולה המשקיפה את בן יהודה, הצבעוניות רכה, והקווים פשוטים. פינות הישיבה מציעות ישיבת בר, התרפקות על כריות, ונדנדות עץ הפונות לרחוב.

צילום : עוז מועלם
תמרה יוגורט תמרה יוגורט תמרה יוגורט
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב פנים

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ