רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
קפה קפה, טיילת בת-ים
ליאת עסיג

// בתי קפה, מסעדות
בית קפה, אח לרשת גדולה. מקומו האסטרטגי, קו ראשון לים, הנחה את התכנון האדריכלי כך ש"אור הזרקורים" יופנה אל הנוף המרהיב. בית הקפה עוצב בהשראת הטיילת האלגנטית וצבעוניות הקפה. הבר צומח ושולח זרועות אל התקרה ובכך מחולל את עיצוב בית קפה כולו. לבית הקפה מרפסת מוקפדת המשלבת ישיבה מגוונת, כמו גם בר גלי הפונה אל הים.

צילום : גלית טרגר

קישור לאתר של המעצב

קפה קפה, טיילת בת-ים קפה קפה, טיילת בת-ים קפה קפה, טיילת בת-ים
 
איטלקיה בפשפשים, יפו העתיקה
ליאת עסיג

// עיצוב פנים
בלב שוק הפשפשים שוכנת לה האיטלקייה - מסעדה איטלקית ביתית בקונטקסט יפואי, הקונספט העצובי הוא נסיון לשלב בין השניים. מתוך אופיו של המבנה נפתחו פתחים בין לב המסעדה - המטבח, אל הרחוב, כך שהיושב על הבר/דלפק החלון נחשף לריחות, לצלילים וללהטוטי השף - הוא מתארח במטבח. אווירת שוק הפשפשים מסביב, חודרת פנימה באמצעות שימוש באורנמנטיקה עם מקורות מזרחיים. החלל משדר חמימות ומתאפיין בחומריות פשוטה - מחוספסת כברזל, טיח, זכוכית ועץ עם נגיעות מגווניה של ארץ המגף.

צילום : דרור כץ

קישור לאתר של המעצב

איטלקיה בפשפשים, יפו העתיקה איטלקיה בפשפשים, יפו העתיקה איטלקיה בפשפשים, יפו העתיקה
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב פנים

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ