רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
יהושע בן נון, תל אביב
מעין איש שלום

//
פרויקט בצפון הישן של ת"א, בשיתוף- סטודיו 6B, אמיר נבון ומיכל צואלה. קצת על הדירה במקור: 67 מ"ר, 2.5 חדרים, קומה 2 , בניין משנות ה 50, חלוקות רבות שגרמו למחסור באור טבעי וצפיפות. לדירה 2 כיווני אוויר לחזית ולעורף בלבד. נתון זה היווה נקודת מוצא לתכנון חזיתות פנימיות פתוחות: במרכז קיר המטבח נפתח חלון רחב, המציץ לחדר השינה הראשי ודרכו לחלון העורפי הירוק. כמו כן, בין הסלון לחדר השינה הנוסף הוצב קיר זכוכית עם וילון הפרדה שמאפשר לאור טבעי לחדור לחדר ומגדיל את תחושת המרחב . התכנון החדש מייצר דירת 3 חדרים עם שני חדרי רחצה מלאים. כל זאת תוך ניצול מקסימאלי של נפח הדירה ויצירת מקומות אחסון בשפע.

צילום : 181- Architecture Photography

קישור לאתר של המעצב

יהושע בן נון, תל אביב יהושע בן נון, תל אביב יהושע בן נון, תל אביב
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב פנים

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ