רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
פארק צמרת 3
יוג'ין צ'ולך

// עיצוב פנים, אדריכלות
דירה שתוכננה ע"י סטודיו "Gamma Arc group" ממוקמת באחד המגדלים של פארק צמרת בתל אביב. חלל ששטחו 150 מ"ר תוכנן כדירה עירונית עבור משפחה צעירה. דירה מורכבת מאזור ציבורי שמכיל סלון, פינת אוכל וחדר עבודה. האחרון תוכנן כקוביית עץ עם ספריה שנעה בתוך מסילות שקועות, שבעזרתה אפשר לחבר או להפריד את כול שלושת החללים. קיים גם איזור פרטי המכיל שתי חדרי שינה: הורים וילדים. חלל תוכנן בסגנון מודרני/מינימליסטי עם התייחסות למיקומו של הבניין במרחב העירוני. דגש המרכזי בתכנון של הדירה עצמה, שמנו על מערך תנוע ומבטי פנים המשתנים כתוצאה משינויי מקיום של אלמנטים הניידים, ששולבו בתכנון.

צילום : קטי לין

קישור לאתר של המעצב

פארק צמרת 3 פארק צמרת 3 פארק צמרת 3
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב פנים

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ