רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
אריה - מעצור ירושלמי לדלת
מיטל צמח

// אקססוריז לבית
במסגרת תערוכה לכבוד ירושלים TIME 02, עיצבתי את "אריה", מעצור לדלת תוך שימוש בדמות האריה השומר בהקשר של "ברכת הבית" הירושלמית, שומר הסף הביתי. האריה, סמל העיר, מעוצב כך שידיו מושטות קדימה והוא עומד על שתי רגליו בתנוחה זקופה של הגנה. צורתו הגרפית של האריה ומשמעותו הסמלית כשומר העיר, התחברו לי מיד בהקשר של שמירת הבית. הניגוד בין החוזק של הדמות לבין מוצר בעל אופי מזכרתי יוצר זיקה הומוריסטית וקלילה לסמל המגן.

צילום : אביב נווה
אריה -  מעצור ירושלמי  לדלת אריה -  מעצור ירושלמי  לדלת אריה -  מעצור ירושלמי  לדלת
 
פוזי - יחידת אנפוזיה ידידותית לילדים
מיטל צמח

//
פוזי, פרוייקט הגמר שלי, עוסק בקשר שבין מוצר למשתמש. יחידת האנפוזיה מהווה חלק אנטגרלי משהותו של הילד החולה בבית החולים. במוצר שעיצבתי, בחרתי לשים דגש רב בשימוש של הילד, ההתניידות שלו ושל המלווים המבוגרים וההתנהלות הכללית מול חפץ ציבורי שאמור להיות הכי אישי.
פוזי - יחידת אנפוזיה ידידותית לילדים פוזי - יחידת אנפוזיה ידידותית לילדים פוזי - יחידת אנפוזיה ידידותית לילדים
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב מוצר

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ