רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
פורמייקה - קצת אחרת
אביעד מישאלי, "נגרות פיסולית"

// עבודות עץ
הרעיון הוא להשתמש בחומר קיים זול ומוכר ולעשות לו מניפולציה וליצור אסטטיקה חדשה, במקרה הזה עיצבתי ריהוט ואקססורי בטכניקה שנקראת סגמנטים בחומר - לביד שנקרא "ביר'ג" -מחופה פורמייקה ואחרי זה עיבדתי אותו מחדש עי שיוף הפינות החדות ונוצרו מעיין פסים שחורים שהם השכבה התחתונה של לוח הפורמייקה.
פורמייקה - קצת אחרת פורמייקה - קצת אחרת פורמייקה - קצת אחרת
 
אין שם
אביעד מישאלי

// רהיטי עץ
שלוש עבודות - שולחן ישיבות למשרדים של "בניין ודיור" עשוי מעץ מהגוני ואלון, שידת טלוויזיה ללקוח פרטי, עשויה מלביד (ביר'ג) ושולחן עגול עם קערה ממהגוני ואלון על רגלי מתכת יומהולדת 60 לאמא. כל העבודות הן תוצרת עצמית - עיצוב וביצוע שלי והן חלק קטן ממגוון עבודות ורעיונות שעיצבתי ופיתחתי בעשור האחרון מסיום לימודיי במכללת חולון. אני עובד בעיקר בעץ, בטכניקה מיוחדת שפיתחתי ושיכללתי, כל עבודה מורכבת מהמון חלקים קטנים (לעיתים מאות ואלפי יחידות) שמחוברים בזוויות ויוצרים צורות מעוגלות וזורמות.
אין שם אין שם אין שם
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב מוצר

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ