רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
תליעיתון
אלי שוקרי

// לבית
מתלה עיתונים כאלמנט עיצובי בחלל. במקום עוד תמונה על הקיר חשבתי על אלמנט חדש שיעורר עניין בחדר. המתלה בנוי משאריות של עבודות קודמות, ומקרש של משטח עץ שמנמצא ברחוב. שבעה ברגים ואומים עליהם תלויים כבלים בגבהים משתנים ובקצותיהם צינור חתוך המשמש כמעצור לאלמנט התלוי עליו. את המגאזינים ניתן להחליף וכך האלמנט משתנה מזמן לזמן.

צילום : אליהו

קישור לאתר של המעצב

תליעיתון תליעיתון תליעיתון
 
ספסל שלא בצינורות המקובלים
אלי שוקרי

// ריהוט רחוב
ספסל עירוני הבנוי מצינורות מים, מעוצב בדרך בה מערכת המים העירונית "יוצאת" ממקומה הרגיל לנו הנסתר-מהקרקע, יוצרת את הספסל וחוזרת שוב לקרקע.הסיפור מתחיל בנקודת היציאה מהקרקע בשיבר, ממנו נבנה הספסל ע"י צינורות אופקיים שיוצרים את המושב והגב וחוזרים שוב לקרקע. נקודת הקצה של הספסל הינה במשענת היד בה ממוקם ברז גינה פשוט שמסיים את התהליך ויוצר נקודת עניין לא שגרתית. שיקולי העיצוב היו ליצור אלמנט לא סימטרי, נקי ממחברים מיותרים, שיצור התרחשות לא שגרתית במרחב הציבורי. כשאדם ישב עליו הוא יהיה "חלק מהמערכת", תרתי משמע. הפסל נעשה במסגרת לימודי אדריכלות, שנה שלישית במכללת אריאל, בהנחייתו של פרופ' רון נבארו.

צילום : אליהו

קישור לאתר של המעצב

ספסל שלא בצינורות המקובלים ספסל שלא בצינורות המקובלים ספסל שלא בצינורות המקובלים
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב מוצר

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ