רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
מוצרים מצמיגים ממוחזרים
אילנית נאוטרה

// בין אופנה לעיצוב מוצר
נאוטרה 38, בוגרת וויצו קנדה, עוסקת מזה 9 שנים בעיצוב מוצרים ממוחזרים. כאן דוגמא לייצור מוצרים מצמיגים משומשים. הייצור והעיצוב נעשים בישראל ומתפרסים על 3 ליינים מרכזים: תיקים אופנתיים - תיקי עבודה וסלים. מוצרי עיצוב לבית, סלסלות עיתונים סלי אשפה וכו'. מוצרי פרסום שונים כגון ארנקים מחברות ופנקסים. חומר הגלם מכתיב את הצורה והפונקציה. יש משהו מרתק בתהליך עבודה מתוךמגבלה נתונה. אני עובדת על פי הקו הטבעי של הצמיג אשר מעניק לי רק את הבסיס. העבודה דורשת תהליך פיזי של שטיפה, גזירה ותפירה. החשוב מכל הנו בחירת החלק הנכון בצמיג, זה עם החותמת שמות וכתובות של מפעלים שייצרו את הצמיגים.

צילום : שרון דרעי או אילנית

קישור לאתר של המעצב

מוצרים מצמיגים ממוחזרים מוצרים מצמיגים ממוחזרים מוצרים מצמיגים ממוחזרים
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב מוצר

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ