רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
מנורת רוח 2
קטרינה ברנד וצורי גוטליב / סטודיו ויהי

//
כמו שדה חיטה שרוח קלה משכיבה את גבעוליו, כך נשענות רצועות הפורניר במנורת הרוח אחת על שכנתה בתנועה רכה וסוגרות מעגל. מנורת הרוח היא מבנה של רצועות פורניר שמחזיק את עצמו. כאשר המנורה דולקת, משתקף האור דרך פורניר המייפל ומגלה את אופיו הטבעי של העץ, שכבות הרצועות והרווחים ביניהם מייצרים אור עשיר וחם.

צילום : אנחנו

קישור לאתר של המעצב

מנורת רוח 2 מנורת רוח 2 מנורת רוח 2
 
מנורת מעונן חלקית
קטרינה ברנד וצורי גוטליב / סטודיו ויהי

//
מחסני העצים בתהליך הדבקת הפורניר על לוחות עץ, זורקים את עודפי השוליים שנחתכים. לתעשייה אין שימוש בחומר, הוא צר מידי ולא אחיד. את עודפי הפורניר סטודיו ויהי אוסף. מנורת ''מעונן חלקית'' היא רצועה מתמשכת של פורניר שבתנועה מעגלית ,טבעת מעל טבעת מייצרת מבנה שמחזיק את עצמו. נקודות החיבור מייצרות כיסי אור היקפיים כמו רמזים של שמש מבעד ענן. וחוסר אחידותן של הרצועות הוא שנותן למנורה את אופייה האינדיבידואלי.

צילום : אנחנו

קישור לאתר של המעצב

מנורת מעונן חלקית מנורת מעונן חלקית מנורת מעונן חלקית
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב מוצר

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ