רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
50% נסורת
סטודיו kulla

// חומרים וטכנולוגיה
פיתוח שיטת עבודה חדשה המתבססת על מחקר חומרי ובו חיבור בין שני עולמות פסולת שונים - נסורת עץ ושקיות פוליאתילן משומשות. תהליך העבודה שפותח בסטודיו מאפשר חיבור הומוגני בין שני החומרים, ללא שימוש בחומרים מקשרים דבקים או שרפים. התוצאה היא חומר חדש בעל חוזק מבני ואסתטיקה שלא התקיימו קודם לכן. את השיטה ישמנו בשרפרף וניתן ליישמה גם במוצרים נוספים.

צילום : יניב שוורץ

קישור לאתר של המעצב

50% נסורת 50% נסורת 50% נסורת
 
TRIS
סטודיו Kulla

// עיצוב תעשייתי
סדרת מוצרים המבוססת על עבודה עם תריסים משומשים. השיטה הישראלית לסגירת מרפסות חולפת מן העולם ובכל יום מושלכות כמויות אדירות של תריסי פלסטיק, ללא כל פיתרון מיחזור עבורם. אספנו את התריסים ונתנו להם חיים חדשים אשר מאפשרים להם קיום כרהיטים בתוך הבית. הסדרה הבסיסית כוללת כסאות, שרפרפים, מתקני דיסקים ומחיצות. ניתן ליישם את שיטת העבודה על רהיטים נוספים.

צילום : רני לוריא

קישור לאתר של המעצב

TRIS TRIS
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב מוצר

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ