רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
Trio
דנה שראל

//
כסא הבנוי מלמינצית עץ. שלוש קליפות היוצרות חלל פנימי, המשדר מינימליזם ותחושת ריחוף. המרווח בין הקליפות נוצר ע"י ספייסרים העשויים גומי יצוק, שמעוררים אצל הצופה תהיות לגבי אופן החיבור. קונספט: קו עיצובי חדש של כסאות נוח וכסאות גינה. קו נקי, אסתטי, מינימלי, המשדר איזושהי זרימה, המשכיות. הטכנולוגיה: למינציה ממנה עשוי הכסא, מאפשרת ליצור את אותם הקווים הזורמים, המינימליסטים, הנקיים, היוצרים את צורתו של הכסא. מה שמייחד את "Trio" משאר הכסאות הוא, שהוא בנוי משלוש קליפות נפרדות, שיוצרות ביניהן חלל פנימי ונראה שאינן נוגעות אחת בשניה. תחושה של נוגע לא נוגע, ריחוף.

צילום : עדי אורני
Trio Trio Trio
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב מוצר

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ