רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
רהיטים אורבניים: העיר כמקור השראה
יעל דראל, TOMA

// ריהוט
הדום משנות השישים שעוצב מחדש בהשראת ז'קט של שאנל (CHANEL), כסא משנות הארבעים שעוצב בהשראת צבעי החרדל של הסתיו, או דלת פריזאית שהעניקה השראה למזנון מהסבנטיז. את בוטיק TOMA הקמתי כדי לממש קו עיצובי ייחודי: רהיטים מאמצע המאה הקודמת ששואבים השראה מהנוף האורבני העכשווי: אופנה, אדריכלות עירונית, קולנוע, רחוב. העיצוב גם שואב מהעיר, אך גם שואף להתאים את התוצר הסופי לאורח החיים בה: ריהוט קטן ופונקציונלי, אך גם בעל אישיות וקו אסתטי ברור. מבחינה תפיסתית, המטרה כפולה: לשמור על הקווים הקלאסיים של אמצע המאה מבלי להיות רטרו וגם לבסס את המושג עיצוב אורבני, בניגוד לעיצוב "כפרי".

צילום : לילך עמית

קישור לאתר של המעצב

רהיטים אורבניים: העיר כמקור השראה רהיטים אורבניים: העיר כמקור השראה רהיטים אורבניים: העיר כמקור השראה
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב מוצר

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ