רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
כיסא Apogee
מירן נודל

// רהיטים
ככיסא עם ברכיים, הוא מאוד נעים "לישיבה", הוא מפנק בדיוק במקומות הנכונים וברגעים המתאימים. הכיסא מתאים עצמו אליך ומוצא בשבילך את התנוחה הנוחה

צילום : אלון כהן

קישור לאתר של המעצב

כיסא Apogee כיסא Apogee כיסא Apogee
 
Visual Comfort
מירן נודל

//
מוצר קונצפט - מד מזג אוויר: תמונה שמשנה את הקומפוזיציה שלה בהתאם לשינויים במזג האוויר. מכיילים את התמונה ביום נעים ומכאן ואילך התמונה משתנה בהתאם לעלייה או ירידה במצב מזג האוויר ומציגה באמצעים גרפיים דינאמים את מצב "נעימות" מזג האויר. הלוח הראשי מחולק ל-3 אזורים שכל אחד מאפיין מרכיב אחר של "נעימות" - טמפרטורה, לחות, רוח. ע"י מאות דיסקיות מתהפכות באמצעות אלקטרו מגנטים מזעריים התמונה משתנה בהתאמה.
Visual Comfort Visual Comfort
 
BugBag תיק טבע לילדים
מירן נודל

// מוצרי ילדים
בזמן שמשחקי המחשב מנסים לייצר פעילות גופנית לילדים ושואפים לדמות יותר ויותר את העולם האמיתי, שכחנו שהוא בעצם נמצא פה, מעבר לחלון. יצרתי תיק שכל ילד ירצה להחזיק בחדר, תיק הרפתקאות שמסוגל להכיל כל מיני "אוצרות טבע" שמצא במהלך טיול בחורשה הקרובה. התיק מיועד לחפצים שמשמשים למחקר סביבתי כמו זכוכית מגדלת, פינצטה, פנס, מחברת, מגדירים למיניהם וכו'... וישנם גם מספר תאים נשלפים לאיסוף חרקים \ זוחלים בצורה בטיחותית. התאים נשלפים לצורכי שטיפה ונקיון וגם בשביל העברת החרקים \ זוחלים לכלים מתאימים (טרריום).
BugBag תיק טבע לילדים BugBag תיק טבע לילדים BugBag תיק טבע לילדים
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב מוצר

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ