רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
Chewp
בת-חן גריבסקי

//
סדרת כלי משחק לילדים והורים להעלאת המודעות לתזונה נכונה. הכלים מיועדים לפעילות יצירה של המשפחה, בה הם נחשפים לאוכל בריא, יוצרים איתו, אוכלים אותו ומעלים סוגיות בנושא התזונה. ההשפעה של משחק וחוויה כזו עם חומרי הגלם היא חזקה על הילדים ואף גורמת לשינוי בדפוס האכילה. במהלך הפעילות הילדים נחשפים לאבות המזון השונים במינונים מאוזנים, לומדים על תזונה באמצעות הספר הנלווה שההסברים בו מאוירים ופונים לילדים ולהורים בצורה נעימה, נוצרת תקשורת בין הילדים וההורים לאוכל בריא. הכלים מאפשרים מגוון רחב של אפשרויות ופעולות, הם מעניקים לילדים הזדמנות ליצור, להמציא ולנסות. מגוון הפעולות הגדול מאפשר משחק חוויתי.

קישור לאתר של המעצב

Chewp Chewp Chewp
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב מוצר

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ