רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
שעון סינדרלה
אופק ורטמן

//
שעון סינדרלה או שעון השכבות מורכב מארבע פלטות אלומניום. פלטה אחת אחורית קבועה שמהווה את בסיס השעון, עליה מודפסים שנתות השעון ומספרי השעות. מעליה נמצאת פלטה נוספת, פלטת השעות, היא מסתובבת בקצב מחוג השעות. מעליה מוצבת פלטה שלישית מסתובבת גם כן בקצב מחוג הדקות. פלטת העיגול הקטנה היא מרכז השעון ומסתובבת בקצב כמחוג השניות. מבחינה גרפית, כל הפלטות הם עיצוב אחד שלם של תמונה צבע וטקסט, המפורק תוך כדי תנועת השעון. השעון מתוכנן כך שבשעה 12 (פעמיים ביום) מיקומי הפלטות מגיעים לנקודת חיבור הגרפיקה וכך נחשף העיצוב החבוי בשעון. בשאר שעות היממה הפלטות מסתובבות ויוצרות קולאז' ויזואלי.

צילום : אופק ורטמן

קישור לאתר של המעצב

שעון סינדרלה שעון סינדרלה שעון סינדרלה
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב מוצר

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ