רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
" I'M NOT YOUR TABLE "
עוז לוקאס

//
קולקציית שולחנות גאומטריים הניתנים לחיבור אחד לשני לכדי יצירת שולחן גדול יותר, לפי גודל החלל והצורך של המשתמש. העבודה מדברת על העיסוק האובססיבי היום יומי של היוצר בסימטריה ואסימטרייה. העבודה מציגה מפגש שבו עוז לוקאס - המעצב כסובייקט פוגש את עצמו כאובייקט מפגש זה מתפתח למפגש תוך אישי שבו 'אני' פוגש 'עצמי'. המעצב מספר שכל חייו הוא חי נושם ומתעסק בסידור, איזון, פרפקציוניסטיות, כפילויות, סימטריה, ושאיפה לשלמות. הוא הגיע למסקנה שאין יותר טוב מפרוייקט הגמר שלו בלימודי עיצוב הפנים, כדי לעבוד עם הנושא שהכי מעסיק אותו. התוצאה - פורטרט עצמי בשולחנות גיאומטריים, הניתנים לחיבור אחד לשני באופנים שונים.

צילום : גדעון לוין

קישור לאתר של המעצב

" I " I " I
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב מוצר

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ