רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
מנשא עור לבקבוק יין
שרי שורצברט

// מיחזור טקסטיל
הפרוייקט בא לנצל שאריות עור, כאשר העיקרון הוא חתכים מכוונים בעור הגורמים להתרחבות השטח וקבלת עומק ה'תיק' הנושא את הבקבוק. כמו"כ, המנשא מגן על הבקבוק מפני שבירה.

צילום : אלה פאוסט

קישור לאתר של המעצב

מנשא עור לבקבוק יין מנשא עור לבקבוק יין מנשא עור לבקבוק יין
 
עמוד עירוי ארגונומטרי, דיסקרטי
שרי שורצברט

// רפואה
עמוד עירוי מאפשר לחולים להתנייד תוך כדי קבלת העירוי. בעיצוב העמוד נלקחה בחשבון נוחות החולה, המאפשרת משענת ותמיכה בידית האחיזה וביכולת להתקרב לעמוד בלי להיתקל בגלגלים ולהשתמש בו כבמקל הליכה, ועם זאת שמירה על יציבות העמוד. בנוסף, העמוד מאפשר דיסקרטיות ומניעת חוסר נעימות בהסתרת שקיות עירוי נוזלים או דם. אפשרות לתליית סלסלה המיועדת להנחת חפצים הנחוצים לחולה בזמן התניידותו. ומעל הכול, הפרמטרים לנוחות המאושפז אינם פוגעים במטרה העיקרית שהיא בריאות החולה, הן מבחינת הביקורת הרפואית, והן בשימוש הטכני בעמוד עצמו כמו הנוחות בפעולת התלייה של שקיות העירוי, בניקוי וחיטוי של כל חלקי המוצר ובכך שהמוצר נערם.

צילום : אלה פאוסט
עמוד עירוי ארגונומטרי, דיסקרטי עמוד עירוי ארגונומטרי, דיסקרטי עמוד עירוי ארגונומטרי, דיסקרטי
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב מוצר

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ