רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
תוסף לחגורת בטיחות עבור נשים בהריון
יוצרת חן תעוז

//
מוצר המתווסף למערכת הקיימת באוטו, ומאפשר הגנה מקסימלית, גם עבור העובר. בעת תאונת דרכים, עלולה חגורת הבטיחות ללחוץ על הבטן ולגרום לחנק של העובר, לכן יש להסיט אותה אל מתחת לבטן ועדיף על הרגליים. המוצר תופס את החלק התחתון של חגורת הבטיחות כך שישב על הירכיים ולא יסכן את העובר בעת תאונה. צד אחד נכנס בין המושב למשענת והצד השני יושב בין הרגליים. המוצר קטן יחסית למוצרים הקיימים כיום בשוק, קל משקל, ניתן לשאת אותו בקלות בתיק הצד, וניתן להעבירו בקלות ממושב למושב וממכונית אחת לאחרת, כיוון שהתקנתו פשוטה וידידותית.

קישור לאתר של המעצב

תוסף לחגורת בטיחות עבור נשים בהריון תוסף לחגורת בטיחות עבור נשים בהריון תוסף לחגורת בטיחות עבור נשים בהריון
 
סט כלי משרד בהשראת אוריגמי
יוצרת חן תעוז

//
מתקן לסלוטייפ, חולץ סיכות וסימניה המחדשים את האסתטיקה, השימוש והפונקציה בעולם כלי המשרד. שילוב הנירוסטה עם פוליפרופילן מאפשר חוזק ועמידות מצד אחד, וגמישות ותנועה כפידבק לפעולת המשתמש מצד שני. החלק הגמיש במתקן הסלוטייפ קופץ חזרה אחורה לאחר החיתוך, ומשאיר תמיד קצה מוכן לתלישה הבאה. החלק הגמיש בחולץ הסיכות מהווה את המנגנון עצמו, ומשנה לחלוטין את הצורה המוכרת לנו מחולצי הסיכות הקיימים בכל העולם. הסימניה מאפשרת סימון של מס' עמודים בו זמנית וכמו כן משמשת ככלי עזר לקריאה המתלבש על האצבע. טכנולוגיה: חיתוך בלייזר, ריתוך.

קישור לאתר של המעצב

סט כלי משרד בהשראת אוריגמי סט כלי משרד בהשראת אוריגמי סט כלי משרד בהשראת אוריגמי
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב מוצר

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ