רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
כלי לביצה מכסף
שלי אגרונין

//
כאשר ניגשתי לעצב את הכלי לביצה, רציתי מאוד לעשות מוצר חגיגי ושמח, אובייקט שמרומם מצב רוח לכל היום. הכלי מורכב מ-6 חרוזי כסף מושחלים על חוט כסף עבה. מבנה כזה מוסיף לאובייקט מידה של גמישות ומשחקיות ללא פגיעה ביציבות ופונקציונאליות.
כלי לביצה מכסף כלי לביצה מכסף
 
piggy bank
שלי אגרונין

//
שדרוג של קופת החיסכון הקלאסית. בניגוד לחזירון קרמי רגיל אשר אינו משנה את צורתו בכל חייו, החזירון שלי משמין ומרזה בהתאם לכמות המטבעות שיש בבטנו. כמו כן, הקופה הפכה מפסל העומד על מדף, לארנק לכסף קטן/מחזיק מפתחות.
piggy bank piggy bank
 
camel - מתלה בגדים
שלי אגרונין

//
מתלה בגדים מעוצב בצורת גמל עמוס. המתלה מיועד לשימוש בחדרי נוער, חדרי שינה או חנויות בגדים בהם אף פעם לא יודעים לאן לשים את הבגדים שכבר מדדנו.
camel -  מתלה בגדים camel -  מתלה בגדים
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב מוצר

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ