רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
סדרת איורים -"כדאי להתעורר יש לותר על הפחד"
עינת שניידר

// איור
בתעודת הזהות שלי כתוב מקום הלידה: אין מקום כזה בכל העולם... יש כאן תחושת ניתוק, חוסר שייכות, תלישות, איבוד מקום... תחושות אלו עברו בתוכי במהירות כשהתעוררתי לפני 15 שנים, לאחר יומיים של חוסר הכרה כתוצאה מדום לב שעברתי. להרגיש את הרגע הזה, בו אין לי מושג איפה והאם זו אני הנמצאת... אפילו פחד לא הרגשתי, תחושת חוסר שייכות כן, תלישות כן, איבוד מקום... אני יכולה לומר לעצמי היום, שמבחינה מסוימת זו הייתה הפעם הראשונה שהרגשתי את עצמי בברור, אולי בזכות הניתוק מהסביבה, ההימצאות שלי הייתה ברורה לי אבל לא מקומי.
סדרת איורים -"כדאי להתעורר יש לותר על הפחד" סדרת איורים -"כדאי להתעורר יש לותר על הפחד" סדרת איורים -"כדאי להתעורר יש לותר על הפחד"
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב גרפי

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ