רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
CASA FONTEVIVO
קרן אמיתי

// מיתוג
CASA FONTEVIVO - Tuscany style design קרן אמיתי, Keren A. Branding Studio חסי ויינברג היא בעלת המותג Casa Fontevivo. המותג מייבא רהיטים לעיצוב הבית מארצות הברית בסגנון איטלקי טוסקני כפרי. כשהתחלתי לגבש את השפה הגרפית של המותג היה לי ברור שהמותג חייב לשדר מראה חם וכפרי, שימוש בצבעים חמים, ולתת מיקוד ואופי גרפי מדויק לכל האלמנטים העיצוביים. הרעיון לעיצוב הלוגו נולד והתגבש מתמונה מקורית של ביתה של חסי שהועברה לידי ומשם בחרתי לאייר את הלוגו על מנת להקנות לו כמה שיותר מראה אותנטי וחמים לאופי המותג. אין ספק כי הבחירה באיור\רישום שירתה באופן מדויק וברור את השפה הויזואלית של המותג.

קישור לאתר של המעצב

CASA FONTEVIVO CASA FONTEVIVO CASA FONTEVIVO
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב גרפי

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ