רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
חולצת הריון והנקה Peek-a-boo
נועה וילנסקי

// הריון והנקה
עיצבתי את בגדי Peek-a-boo תוך הכרה בעובדה שההנקה היא מהלך דיסקרטי אשר הרבה פעמים נכפה להיעשות בציבור. הוא מאפשר לעשות זאת בצורה אופנתית, מבלי לחשוף את עצמך, אך עדיין להשאיר את קשר העין בינך לבין תינוקך. חריץ ההנקה מוסתר היטב כך שאישה יכולה ללבוש אותה מבלי שאף אחד יחשוד שהיא לובשת חולצת הנקה מחד, ולהניק בקלות מאידך. החולצה מותאמת לגופה המשתנה של האישה בזמן ולאחר הלידה כך שהחולצה מתאימה לתקופה ההיריון והחודשים שלאחריו. ברווזון קטן אשר נמצא בצד הפנימי של החולצה מתגלה רק בזמן ההנקה ונותן לתינוק משהו להתבונן ובנוסף מאפשר לאם לזכור טוב יותר מאיזה שד הניקה בפעם האחרונה.

קישור לאתר של המעצב

חולצת הריון והנקה Peek-a-boo חולצת הריון והנקה Peek-a-boo
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךאופנה

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ