רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
Estella -תיקי אופנה
אורלי הברמן

// עיצוב תיקים ואביזרי אופנה
כאדריכלית, אורלי הברמן מכירה היטב את קו התפר שבין חומר לצורה, בין יופי לפונקציונאליות. היא שואבת השראה מהמינימליזם היפני ומהצבעוניות של המזרח התיכון, בשילוב עם אלמנטים של משחק והומור האופייניים לה עצמה. במהלך לימודיה לתואר שני בבצלאל (עיצוב תעשייתי) התאהבה אורלי בתחום אביזרי האופנה. הקולקציה מתאפיינת בקווים נקיים ואלגנטיים. בכל תיק יש נגיעה עיצובית לא צפויה, משעשעת לעתים. אורלי מתרגמת את ההבנה בחלל ובמרחב, לתיקים שהם קומפקטיים מבחוץ ומרווחים מבפנים, קלילים ונוחים להפליא ועם זאת מסוגננים ונשיים. אורלי בוחרת בדים לא שגרתיים, עדינים ורכים-למראה אך עמידים ושמה דגש מיוחד על איכות התפירה והגימור.

צילום : רני לוריא

קישור לאתר של המעצב

Estella -תיקי אופנה Estella -תיקי אופנה Estella -תיקי אופנה
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךאופנה

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ