רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
BEGFORABAG - עיצוב תיקים ואבזירי אופנה של המעצב אמיר כהן
אמיר כהן

// עיצוב תיקים
אמיר כהן יליד 1972, נולד בקיבוץ אלונים בעמק יזרעאל. לקראת סוף שרותו הצבאי התחיל לפתח ולייצר מנשאים וציוד לחימה ייעודי ליחידה בה שירת, משם כבר הדרך היתה קצרה למכונת התפירה ולייצור של מוצ’ילות לטיולים. אחרי הטיול שלו ושהייה ממושכת בניו יורק חזר אמיר לארץ ומיד שלף את מכונת התפירה מהמחסן בשנת 2001 הצטרף לארטק חברה המתמחה בפיתוח ותפירה של מנשאים מארז ים ותיקים ייעודיים לתעשיות הביטחוניות ולתחום ההיי-טק. אחר 4 שנים החליט אמיר להתמקד בתיקי אופנה תוך שימת דגש על איכות גבוהה ופונקציונליות. מאז הוא יוצר תחת המותג Begforabag. התיקים מיוצרים בסדרות קטנות וייחודיות שמשלבות את האיכות והסטנדרטים.

צילום : גיא מילר

קישור לאתר של המעצב

BEGFORABAG - עיצוב תיקים ואבזירי אופנה של המעצב אמיר כהן BEGFORABAG - עיצוב תיקים ואבזירי אופנה של המעצב אמיר כהן BEGFORABAG - עיצוב תיקים ואבזירי אופנה של המעצב אמיר כהן
 
אביזרי אופנה עם אג'נדה ירוקה
יעל אוריאלי

// אביזרי אופנה
אביזרי אופנה עם אג'נדה ירוקה ודגש על מיחזור, משאריות בדים איכותיים, כפתורים עתיקים ועוד חלקים משווקי פשפשים בארץ. רוב המוצרים מיוצרים במהדורה מוגבלת.

צילום : אורן גרינברג, נעה איזנשטט

קישור לאתר של המעצב

אביזרי אופנה עם אג אביזרי אופנה עם אג אביזרי אופנה עם אג
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךאופנה

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ