רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
שמלת הכלה
רעות קליפה, המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות

// עיצוב אופנה
עבודה במסגרת הגשות סוף קורס במכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות: סביבי בימים אלו מתקיימות מספר חתונות מאוד קרובות רגשית, מה שגורם לי לחשוב רוב הזמן רק על זה ולא נותן לי להתנתק מהחוויה של חתונה... באחת השיחות של אמי עם אחותי, הכלה המיועדת, הן דיברו על העובדה שכלה בזמן חתונתה אינה יכולה להיות בנידה מהסיבה שכלה חייבת להיות טהורה לקראת החלק החדש והגדול שנפתח בחייה. אל מול זה ישנן את התחתוניות שגם עליהן להיות טהורות בזמן השימוש בהן, הן לבנות ומאוד סטרליות בדיוק כמו שגופה של הכלה צריך להיות. אך... השילוב בין השתים יוצר טומאה: הרי לא יכול להיות מצב בו אישה משתמשת בהגנה מפני נידה.

צילום : רעות קליפה

קישור לאתר של המעצב

שמלת הכלה שמלת הכלה שמלת הכלה
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךאופנה

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ