רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
סרט בצבע
צביה דרופיבסקי

// עיצוב תכשיטים
קולקצית תכשיטי אופנה עכשווית. מטרת הקולקציה, ליצור תכשיט ייחודי בעל אופי, שמשלב חדש ועכשווי עם אלמנטים קלאסיים, תוך כדיי התאמה ושילוב למגמות האופנה. תשומת לב מרובה ניתנת לשילוב התכשיט עם הגוף, לנוחות ולאיכות גבוהה של חומרי הגלם איתם אני עובדת. התוצאה היא קולקציית סרט בצבע, הקולקציה, משלבת חישוקי טקסטיל בצבעים טקסטורות ומרקמים שונים ומגוונים, אלמנטים מתכתיים בציפוי כסף וזהב 22 קרט, עור חרוזי קריסטל ואבני חן. כל תכשיט נעשה בעבודת יד. פיתוח הקולקציה נעשה בשילוב טכניקות מעולמות שונים כמו תפירה צורפות ותכשיטנות, אלה הולידו תכשיט ייחודי קליל עכשווי ואופנתי.

צילום : צביה דרופיבסקי

קישור לאתר של המעצב

סרט בצבע סרט בצבע סרט בצבע
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךצורפות

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ