רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
טביעות אצבע לנצח בזהב
By Liad / Design in mind

// תכשיטים
תכשיטי טביעות אצבע מוטבעות במתכות יקרות (כסף, זהב וכמו כן ציפויי זהב על כסף). טביעת האצבע הייחודית לכל אדם ואדם נלקחת בעזרת ערכה מהירה ופשוטה אותה אנו מספקים, ממנה מפיקים נגטיב ואז נוצר התכשיט. התכשיט עובר עיבוד, ליטוש, שריפה והברקה. בסופו של התהליך מתקבל תכשיט יחיד במינו של טביעת אצבע של יקירכם, ילדכים, אהובכם ואפילו של חיית המחמד שהינו מזכרת נפלאה ומתנה מקורית. התכשיטים נוצרים בסטודיו בעבודת יד וכוללים, תליונים, טבעות, חפתים, מחזיקי מפתחות, עגילים ועוד. עוד תוכלו לקרוא ולבקר באתר בלוגרים ולצפות בסרטון יו טיוב כיצד נלקחת טביעת האצבע http://blogerim.co.il/byliad/post-8333.html

צילום : ליעד וישניה

קישור לאתר של המעצב

טביעות אצבע לנצח בזהב טביעות אצבע לנצח בזהב טביעות אצבע לנצח בזהב
 
תכשיטי טביעת אצבע
ליעד וישניה-נמט

// תכשיטים
תכשיט טביעות אצבע זעירות מוטבעות בכסף טהור. טביעת האצבע נלקחת בעזרת ערכה מהירה ופשוטה אותה אנו מספקים, ממנה מפיקים נגטיב אותו ליעד מטביעה בכסף. התכשיט עובר עיבוד, ליטוש ושריפה . לאחר מכן השחרה והברקה, מתקבל תכשיט יחיד במינו של טביעת האצבע שהינו מזכרת נפלאה ומתנה מקורית.

צילום : ליעד וישניה

קישור לאתר של המעצב

תכשיטי טביעת אצבע תכשיטי טביעת אצבע תכשיטי טביעת אצבע
 
פירות הטבע
ליעד וישניה-נמט - BY LIAD

// תכשיטים
עיצוב תכשיטים, אקססוריז, וחפצים מהטבע מכסף טהור, אבני חן בעבודת יד. בתמונות מוצגים רימון, בלוט וכפית העשוייה מגזע ועלה המושחר בגופרית בשילוב אבן חן.

צילום : ליעד וישניה

קישור לאתר של המעצב

פירות הטבע פירות הטבע פירות הטבע
 
תכשיטי עץ החיים
ליעד וישניה נמט, Design In Mind ~ by Liad

// תכשיטים בעבודת יד
עבודת יד, כסף טהור, עיטורי 24 קראט זהב ואבני חן. הקולקציה נוצרה בהשראת עץ החיים שמסמל את הבריאה, שפע והתחדשות. העץ מייצג גם אותנו, בני אדם, מפתחים שורשים, מחזקים את הגזע שלנו להסתעף לחזון רחב יותר של החיים, ולגדול.

צילום : ליעד וישניה - נמט

קישור לאתר של המעצב

תכשיטי עץ החיים תכשיטי עץ החיים תכשיטי עץ החיים
 
קולקציית פרחים
ליעד וישניה נמט - Design In Mind ~ by Liad

// תכשיטים בעבודת יד
עיצוב תכשיטים מכסף טהור, זהב 24 קראט ואבני חן בעבודת יד. זוהי חלק מקולקצית הפרחים המשלבת טבעות כסף עם נגיעות זהב, פרחים תלת מימדיים עם אפקט השחרה וצמיד פרחים המשולב בעור חום.

צילום : ליעד וישניה נמט

קישור לאתר של המעצב

קולקציית פרחים קולקציית פרחים קולקציית פרחים
 
תכשיט תמונה
ליעד וישניה - נמט, Design In Mind

//
עיצוב תכשיט תמונה בכסף טהור פותח בטכנולוגיה חדשנית המעבירה תמונה בעלת 2 מימדים לתכשיט אישי one of a kind, מרהיב ומיוחד במינו. (לא זו לא חריטת לייזר שיטחית כפי שכולם מכירים, אלא תכשיט עם עומק, צללים והשחרה). כל טבעת, תליון, צמיד, חרוז או רעיון אחר מעוצב על פי הזמנת הלקוח. התכשיטים מגיעים במבחר גדלים וצורות , וניתן להזמין בהזמנה אישית גם מה שרק קיים בדמיונכם. חדות וגודל התמונה המתקבלת מידי הלקוח משפיעה על איכותו הסופי של התכשיט. שילובי 24 קראט זהב, אבני חן, עורות וחרוזי עץ מוספים לרוב לתכשיט ומשדרגים אותו. מעצבים: ליעד ודיויד נמט

צילום : ליעד וישניה - נמט

קישור לאתר של המעצב

תכשיט תמונה תכשיט תמונה תכשיט תמונה
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךצורפות

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ