רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
פרקטלים
הלנה סורוקה אדלשטיין

//
מעצבת תכשיטים, בוגרת המגמה לעיצוב תכשיטים בשנקר בשנת 2006, עם סיום הלימודים החלה לעבוד בסטודיו של מעצב התכשיטים שי לחובר. היום מתגוררת ובעלת סטודיו לעיצוב תכשיטים ביהוד. את עבודתה של הלנה ניתן לתאר כפיוג'ן של סגנונות, כשהמחבר ביניהם הוא עבודת צורפות מסורתית באיכות מאוד גבוהה. סגנונה נשי ורומנטי, מתנסח בחומר תוך ביטוי של רפרנטים שבטיים, המייצגים את הרגש. צריבה, חריטה, אבנים גלמיות, צבעוניות, טקסטיליות ואורנמנטליות, הן מקצת מטכנולוגיות העבודה שלה, והן מתכתבות עם ארכיטיפים אוניברסליים ומכאן עוצמתם הרבה. התכשיטים עשויים מכסף, כסף בציפוי זהב 24k, אבני חן יקרות וחצי יקרות (רובי, טורמלין, אמטיסט, אוניקס), בדים ותחרות.
פרקטלים פרקטלים פרקטלים
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךצורפות

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ