רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
לשירותך
גלית אלוש

//
יצירות אמנות עשויות דבק חם

צילום : Michael Kolchesky

קישור לאתר של המעצב

לשירותך לשירותך לשירותך
 
"מלכודת דבש"
גלית אלוש

// מיצב שעווה
בעולם המודרני המוני אנשים מפקירים את החופש שלהם למען נוחות. הם עושים זאת מתוך בחירה, בחירה שלכאורה ניתנת להם, אבל למעשה הם לכודים במעגל של משאבים חומריים אשר הם אינם מודעים לו, או אינם רוצים להיות מודעים לו. בתוך החברה ישנם קודים של מוסר ושיוך חברתי, שכל פרט מחבר את עצמו אליהם ואל מה שאני רואה כשרשרת גדולה של תפישות, בהתאם לנתונים אותם הפרט תופש - הנרכשים והבלתי נרכשים. תפקידו של הפרט בחברה, מעמדו וכוחו של האינדיבידואל, הם המעניינים אותי ובעזרתם אני מנסה להבין ולתאר את החברה בה אני חיה – את הסביבה המיידית שלי ואת העולם והחיים המתנהלים סביב כולנו. טכניקה: דבק חם ושעווה.

צילום : ליאור לובלסקי

קישור לאתר של המעצב

"מלכודת דבש" "מלכודת דבש"
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךרב תחומי

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ