רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
LIFE|DECAY
אלה גרובר

//
פרויקט הגמר שלי, מבוסס על סיפורן של שלוש ספינות טרופות: SS Yongala (1911) SS Thistlegorm (1941) and RMS Rhone, (1867). המסלול שעברה כל אחת מן הספינות בדרכה האחרונה, תהליך הריקבון הייחודי שארע לכל אחת מהן, השפיעו על תהליך היצירה. בתהליך יצירתו של האדם מושקעים מחשבה ותכנון קפדניים, אך כאשר "יצירה" זו נתונה לחסדי הטבע – לטבע חוקים משלו. הדבר, אשר ריתק אותי ביותר, הוא האופן שבו הטבע מפיח חיים במקום בו יצירתו של האדם חדלה מלהתקיים. האלמוגים, היצורים התת מימיים, השטים לאורך הספינה, העור החדש שהספינה עוטה עליה – כל אלה הם עולם חדש של חומרים אשר נפרש לפנינו.

צילום : דנה מאירסון

קישור לאתר של המעצב

LIFE|DECAY LIFE|DECAY LIFE|DECAY
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךרב תחומי

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ