רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
אייריס - הליכון לאוכלוסייה מבוגרת
רעות מאירי

// מבוגרים
פרוייקט גמר העוצב תוך מחשבה על אוכלוסייה מבוגרת - אייריס הינו הליכון הנוח לקיפול, קל משקל ומאפשר חווית משתמש הכוללת בתוכה ארגונומיה, נוחות ועיצוב. החומרים הינם אלומיניום, כרום, פלסטיק, טקסטיל וגומי.

צילום : קטיה בורינדין

קישור לאתר של המעצב

אייריס - הליכון לאוכלוסייה מבוגרת אייריס - הליכון לאוכלוסייה מבוגרת אייריס - הליכון לאוכלוסייה מבוגרת
 
ארון משקאות
איל גילת

// רהיטים
ארון משקאות סימטרי בהשראת שעון בקליט שולחני משנות החמישים. בארון יש שני תאים הנסגרים באמצעות דלתות טמבור - אחת אופקית ואחת אנכית. הארון בנוי מעץ מילה (Ash). המסגרת מכופפת (בשני מישורים) באמצעות כיפוף חריצים (inset bent lamination).

קישור לאתר של המעצב

ארון משקאות ארון משקאות ארון משקאות
 
תוסף לחגורת בטיחות עבור נשים בהריון
יוצרת חן תעוז

//
מוצר המתווסף למערכת הקיימת באוטו, ומאפשר הגנה מקסימלית, גם עבור העובר. בעת תאונת דרכים, עלולה חגורת הבטיחות ללחוץ על הבטן ולגרום לחנק של העובר, לכן יש להסיט אותה אל מתחת לבטן ועדיף על הרגליים. המוצר תופס את החלק התחתון של חגורת הבטיחות כך שישב על הירכיים ולא יסכן את העובר בעת תאונה. צד אחד נכנס בין המושב למשענת והצד השני יושב בין הרגליים. המוצר קטן יחסית למוצרים הקיימים כיום בשוק, קל משקל, ניתן לשאת אותו בקלות בתיק הצד, וניתן להעבירו בקלות ממושב למושב וממכונית אחת לאחרת, כיוון שהתקנתו פשוטה וידידותית.

קישור לאתר של המעצב

תוסף לחגורת בטיחות עבור נשים בהריון תוסף לחגורת בטיחות עבור נשים בהריון תוסף לחגורת בטיחות עבור נשים בהריון
 
סט כלי משרד בהשראת אוריגמי
יוצרת חן תעוז

//
מתקן לסלוטייפ, חולץ סיכות וסימניה המחדשים את האסתטיקה, השימוש והפונקציה בעולם כלי המשרד. שילוב הנירוסטה עם פוליפרופילן מאפשר חוזק ועמידות מצד אחד, וגמישות ותנועה כפידבק לפעולת המשתמש מצד שני. החלק הגמיש במתקן הסלוטייפ קופץ חזרה אחורה לאחר החיתוך, ומשאיר תמיד קצה מוכן לתלישה הבאה. החלק הגמיש בחולץ הסיכות מהווה את המנגנון עצמו, ומשנה לחלוטין את הצורה המוכרת לנו מחולצי הסיכות הקיימים בכל העולם. הסימניה מאפשרת סימון של מס' עמודים בו זמנית וכמו כן משמשת ככלי עזר לקריאה המתלבש על האצבע. טכנולוגיה: חיתוך בלייזר, ריתוך.

קישור לאתר של המעצב

סט כלי משרד בהשראת אוריגמי סט כלי משרד בהשראת אוריגמי סט כלי משרד בהשראת אוריגמי
 
Lumen Tree: פלטפורמה ליצירת גופי תאורה מודולרים
שירה קימל

//
פרויקט גמר במחלקת עיצוב תעשייתי בבצלאל. מנחה: פרופ' עזרי טרזי. מנחה מחקרית: ד"ר יונה וייץ. כיצד ניתן לבחון מחדש את היחסים בין הטכנולוגיה, המעצב והמשתמש במוצר? הפרויקט מציג פלטפורמה ליצירת גופי תאורה מודולרים לחלל הביתי המאפשרת למשתמש ביטוי אישי ויצירתיות. הפלטפורמה מבוססת על ייצור לפי דרישה בהדפסה תלת-ממדית ומפיקה את הקבצים להדפסת יחידות מודולריות משתנות. היחידות מציעות מגוון רחב של תצורות לקבלת מבניות לא צפויה בחלל. Lumen Tree מציבה את המשתמש כחלק אינטגרלי בתהליך העיצוב, הייצור וההרכבה של המוצר.

צילום : שירה קימל

קישור לאתר של המעצב

Lumen Tree: פלטפורמה ליצירת גופי תאורה מודולרים Lumen Tree: פלטפורמה ליצירת גופי תאורה מודולרים Lumen Tree: פלטפורמה ליצירת גופי תאורה מודולרים
 
Roga מנשא לתינוק ( עבודת גמר, שנקר המחלקה לעיצוב תעשייתי בהנחיית יואב זיו)
שיר סלינסון

// מוצרי תינוקות
בשנה האחרונה פיתחתי ועיצבתי מנשא לתינוק שיכול בקלות להפוך גם למושב בטוח, רעיון שזכה למזלי ברישום פטנט. המחקר שלי החל בניתוח מוצרי תינוקות, שהתגלו די מהר ככאלה אשר מפלים את ההורים, נראה היה לי כי רוב מוצרי התינוקות פונים לרגשות האשם של ההורה ופחות לרצונות ולצרכים שלו. לאחר עשרות ראיונות ושתי סקרים ידעתי לומר מה הם חמשת הערכים המרכזיים שהורה מבקש ממוצר שכזה- קל משקל, נוח לאיחסון , תפעול מינימאלי, נוח ובטוח לתינוק ויפה. ערכים אלה הובילו אותי בפיתוח הרעיון והמוצר , המגדיר עצמו מוצר הורים לתינוק. המנשא מנסה להתמודד עם אחת מהסיטואציות המאתגרות ביותר העומדות בפני הורה והיא יציאה מהבית עם תינוק צעיר ומנסה להפוך חוויה זו לקלילה ונוחה כמה שיותר.

צילום : נמרוד סאודרס
Roga מנשא לתינוק ( עבודת גמר, שנקר המחלקה לעיצוב תעשייתי בהנחיית יואב זיו) Roga מנשא לתינוק ( עבודת גמר, שנקר המחלקה לעיצוב תעשייתי בהנחיית יואב זיו) Roga מנשא לתינוק ( עבודת גמר, שנקר המחלקה לעיצוב תעשייתי בהנחיית יואב זיו)
 
" I'M NOT YOUR TABLE "
עוז לוקאס

//
קולקציית שולחנות גאומטריים הניתנים לחיבור אחד לשני לכדי יצירת שולחן גדול יותר, לפי גודל החלל והצורך של המשתמש. העבודה מדברת על העיסוק האובססיבי היום יומי של היוצר בסימטריה ואסימטרייה. העבודה מציגה מפגש שבו עוז לוקאס - המעצב כסובייקט פוגש את עצמו כאובייקט מפגש זה מתפתח למפגש תוך אישי שבו 'אני' פוגש 'עצמי'. המעצב מספר שכל חייו הוא חי נושם ומתעסק בסידור, איזון, פרפקציוניסטיות, כפילויות, סימטריה, ושאיפה לשלמות. הוא הגיע למסקנה שאין יותר טוב מפרוייקט הגמר שלו בלימודי עיצוב הפנים, כדי לעבוד עם הנושא שהכי מעסיק אותו. התוצאה - פורטרט עצמי בשולחנות גיאומטריים, הניתנים לחיבור אחד לשני באופנים שונים.

צילום : גדעון לוין

קישור לאתר של המעצב

" I " I " I
 
מנורת אצטרובל
נמרוד לצטר

// מוצרים באריזה שטחה
המוצר הוא מנורה , אור דקורטיבי לשימוש ביתי פנימי . העיצוב הוא מודולרי ישנו בסיס (שלד) שעליו מתלבשים ה"עלים" , העלים קיימים במגוון דגמי צורה לבחירה עפ''י טעם אישי , המוצר מגיע באריזה שטוחה , להרכבה עצמית , אין צורך לשימוש בדבק , הכל מתחבר ע''י חיבור של העץ בלחץ בעזרת חריצים שמשמשים כמחברים . את המנורה ניתן לתלות / להניח בכל צורה שהיא הפוך או על הצד , ניתן להחליף את מיקום הנורה למעלה או למטה .

צילום : נמרוד לצטר
מנורת אצטרובל מנורת אצטרובל מנורת אצטרובל
 
מזרק אוטומטי חד פעמי להזרקה בטוחה.
אלכסנדר פליישקר

// עיצוב תעשייתי
עיצוב מוצרים רפואיים ומכשור רפואי בעיצוב עדכני, אסטתי ומקצועי, העומד במבחן הזמן זהו עיצוב תעשייתי כפי שאנו רואים אותו, זאת המקצועיות שלנו. השילוב המושלם בין העיצוב התעשייתי והתכנון המכאני הם מעומודי התווך בסטודיו קונץ וכך אנו מולידים מוצרים חדשים וברי קיימא.

צילום : דניאל קיש, קונץ עיצוב מוצר
מזרק אוטומטי חד פעמי להזרקה בטוחה. מזרק אוטומטי חד פעמי להזרקה בטוחה. מזרק אוטומטי חד פעמי להזרקה בטוחה.
 
"עקוב אחרי פרד"
אלכסנדר פליישקר

// עיצוב תעשייתי
עיצוב מוצר טקסטיל משחק הפעלה חוויתי לפעוטות לעידוד זחילה. בלווי פסיכולוגיים התפתחותיים המעצבים התעשייתים של קונץ מעצבי מוצר התבקשו להמציא מוצרים בתוך קטגוריה שיווקית קיימת. בשוק תחרותי חדשנות עיצובית ורעיונית היא הכרח, מי שלא יחדש נותר במקום ומתחריו נעים קדימה.

צילום : דניאל קיש, קונץ עיצוב מוצר

קישור לאתר של המעצב

"עקוב אחרי פרד" "עקוב אחרי פרד" "עקוב אחרי פרד"
 
עמוד: 1   2   3   ... >
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב מוצר

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ