רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
CASA FONTEVIVO
קרן אמיתי

// מיתוג
CASA FONTEVIVO - Tuscany style design קרן אמיתי, Keren A. Branding Studio חסי ויינברג היא בעלת המותג Casa Fontevivo. המותג מייבא רהיטים לעיצוב הבית מארצות הברית בסגנון איטלקי טוסקני כפרי. כשהתחלתי לגבש את השפה הגרפית של המותג היה לי ברור שהמותג חייב לשדר מראה חם וכפרי, שימוש בצבעים חמים, ולתת מיקוד ואופי גרפי מדויק לכל האלמנטים העיצוביים. הרעיון לעיצוב הלוגו נולד והתגבש מתמונה מקורית של ביתה של חסי שהועברה לידי ומשם בחרתי לאייר את הלוגו על מנת להקנות לו כמה שיותר מראה אותנטי וחמים לאופי המותג. אין ספק כי הבחירה באיור\רישום שירתה באופן מדויק וברור את השפה הויזואלית של המותג.

קישור לאתר של המעצב

CASA FONTEVIVO CASA FONTEVIVO CASA FONTEVIVO
 
עיצוב אתר לחברת bandoplay
עמרי ברקוביץ'

// עיצוב אתרים, עיצוב לוגו, דפי נחיתה
עיצוב אתר לחברת beconect למותג המוסיקה bandoplay. מעצבת: גלית לין סטודיו מוטיבציה.

קישור לאתר של המעצב

עיצוב אתר לחברת bandoplay
 
VIC
דלית פסח, דיועולמות

// איור
VIC הוא הבלוג המאוייר שלי. אחרי מעל 20 של קריירה כמעצבת גרפית פעילה בסטודיו שלי דיו-עולמות, החלטתי לתת עדיפות ללקוחה מספר אחת והיא - אני (מכאן השם VIC - Very important Client) כאן קורה ומתקדם כל מה שאני רוצה באותה דרגת חשיבות שאני נותנת ללקוחותי. אתם מוזמנים לבקר, להזמין ממני איורים - האיור המצורף של החיפושית למשל נעשה עבור חברת תכשיטים Stimuls בברצלונה או להציע לי שיתופי פעולה שאני צמאה להם. כמו כן אתם מוזמנים לבקר דרך הבלוג בקף הפייסבוק של האלטר-אגו שלי שמלווה אותי כבר שנים וגרה לאחרונה בפייסבוק, דמות פיקטיבית בשם fifi, היא משתפת, מתלוננת, מהגגת ומשתטה ומחפשת חברים חדשים תמיד

קישור לאתר של המעצב

VIC VIC VIC
 
יוצרים עתיד 2 - כנס הסתדרות המורים
ענת קמינצקי

// תדמית ואתרים
עיצוב תדמית לכנס ׳יוצרים עתיד 2׳ התבצעה בשת״פ עם משרד יחסי הציבור ׳רימון כהן שינקמן׳. מיתוג הכנס ועיצוב שפה גראפית מלאה וכל האמצעים הנילווים שנדרשו לייחד את הכנס, לבדל אותו ולהציגו בתקשורת: החל במודעות בעיתונות, באנרים באינטרנט, חומר פרסומי שהופץ בתקשורת, ועד לתוכניה, כרטיסים, שילוט, רקעים לעיצוב הפנים, מסכים, ועוד ועוד. האליפסות מייצגות את 6 הנושאים המרכזיים שנידונו בכנס, ואיחודם לכלל צורה אחת מסכמת. כל נושא קיבל גוון אחת מששת הגוונים והפאנל באותו נושא אופיין בצבע זה.

קישור לאתר של המעצב

יוצרים עתיד 2 - כנס הסתדרות המורים
 
עיצוב משחק קופסא
סיגל מילר

//
פרוייקט גמר בשנקר. עיצוב משחק קופסא בנושא רכישות הממחיש את רעיון החומריות וחמדנות במציאות של היום. הקונפליקט שבצירוף המילה הרוחנית "אושר" למשחק הרכישות בא לידי ביטוי באמצעות סגנון שטוח וצורות גיאומטריות חדות.

צילום : סיגל מילר

קישור לאתר של המעצב

עיצוב משחק קופסא עיצוב משחק קופסא עיצוב משחק קופסא
 
יומן הירח שלי - יומן מעקב, עובדות מאוירות ומשימות
יעל יצחקי - גולן, Jicchaki -Design Ideas

// ספרי ילדים
יומן הירח שלי הינו ספר פעילות לילדים המשלב יומן מעקב (במהלך חודש), משימות ועובדות מאוירות אודות הירח, ומותיר מקום לכתוב ולצייר את החלומות, המחשבות והמשאלות. ספר אישי המאפשר לילדים, כחלק מטקס השינה, לצאת לחוויה מיוחדת בשיתוף ההורים וביחד לאסוף בכל ערב רגעים קסומים. הספר יצא לאור בהוצאת Imajinsha יפן ובהוצאת אגם בישראל.

קישור לאתר של המעצב

יומן הירח שלי - יומן מעקב, עובדות מאוירות ומשימות יומן הירח שלי - יומן מעקב, עובדות מאוירות ומשימות יומן הירח שלי - יומן מעקב, עובדות מאוירות ומשימות
 
סדרת אריזות ל'פרנקל שופ'
צאלה לוין פלד, Levin Branding & Design

// אריזות
סדרת אריזות ג'נריות הנמכרות בחנות מקוונת. מיועדת לאנשים פרטיים ולעסקים קטנים ובינוניים כגון: קונדיטוריות, בתי-קפה וחברות קייטרינג, המעוניינים בתבניות ובאריזות יפות ואיכותיות, אך ללא מיתוג ספציפי. בעבודת העיצוב התמקדתי ביצירת סדרה בעלת אופי גרפי ברור וקשר בין המוצרים, שתוסיף צבע ותחכום במטבח או בנקודות מכירה, אך עם-זאת מותאמת לקהל הרחב ולבתי עסק מסוגים שונים.

צילום : צאלה לוין פלד

קישור לאתר של המעצב

סדרת אריזות ל סדרת אריזות ל סדרת אריזות ל
 
לוגו יאלו - משחקי לוגו וטיפוגרפיה
אייל בן סימון, yaloo studio

// עיצוב ובניית אתרים
פרוייקט עיצוב ומיתוג לוגו לסטודיו יאלו לעיצוב ובניית אתרים. כך בנינו את לוח ההשראה וכך נבחר הלוגו הסופי - המחשבה הייתה ליצור לוגו שיוכל לעמוד במגוון פורמטים, שיהיה אייקוני, ושישדר אווירה קופצנית שמחה וצעירה. בנוסף אייקון העכבר כסימן היכר לעולם האנטרנט ואינטרפטציה האישית שלנו כלפיו.

קישור לאתר של המעצב

לוגו יאלו - משחקי לוגו וטיפוגרפיה לוגו יאלו - משחקי לוגו וטיפוגרפיה לוגו יאלו - משחקי לוגו וטיפוגרפיה
 
פלירט - אביזר גוף תקשורתי
אילנה סלזנב, RDD - ProductGraphicDesign

// פרויקט גמר
Flirt - הוא אביזר גוף תקשורתי המיועד לגברים על מנת לעזור בתהליך החיזור. הרעיון נולד כאשר הגעתי לתובנה שהשפה המילולית זקוקה לקביים ואינה חד משמעית, כפי שאומר המשפט "כשאת אומרת לא למה את מתכוונת". בכדי שלא תהיינה ספקות נולד Flirt אשר מקודד שפה בצורה ויזואלית באמצעות אותות אור ועוזר בהליך החיזור למען משיכת תשומת לב ויצירת אינטראקציה. המוצר עשוי אפוקסי בעל סקאלה רחבה של צבעים, טקסטורות ואופציות ענידה.

צילום : RDD

קישור לאתר של המעצב

פלירט - אביזר גוף תקשורתי פלירט - אביזר גוף תקשורתי פלירט - אביזר גוף תקשורתי
 
עיצוב לוח שנה
אביטל סנטו

// מיתוג
עיצוב לוח שנה לחברת יוגה סטור, המבוסס על ציטוטים של הוגים מתחומים שונים, כאשר כל ציטטה מקבלת אינטרפרטציה ויזואלית שונה. הייצוג היינו אבסטרקטי אך בעל קישור רעיוני וצורני למשמעות של הטקסט. בחירת הצבעים מבוסס על עונות השנה וסגנון הייצוג שאוב מתוך עולם התוכן של היוגה.

קישור לאתר של המעצב

עיצוב לוח שנה עיצוב לוח שנה עיצוב לוח שנה
 
עמוד: 1   2   3   ... >
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב גרפי

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ