רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
muzy
אלון בוכהולץ

//
מחמם אוזניים / צעיף המתלבש על אוזניות קשת שבלבישתו יש ביטוי למחווה של עיטוף בצעיף והעברתו אל מעבר לגב. נארז כיחידות בודדות על מנת לאפשר שילוב צבעים
muzy muzy muzy
 
BEGFORABAG - עיצוב תיקים ואבזירי אופנה של המעצב אמיר כהן
אמיר כהן

// עיצוב תיקים
אמיר כהן יליד 1972, נולד בקיבוץ אלונים בעמק יזרעאל. לקראת סוף שרותו הצבאי התחיל לפתח ולייצר מנשאים וציוד לחימה ייעודי ליחידה בה שירת, משם כבר הדרך היתה קצרה למכונת התפירה ולייצור של מוצ’ילות לטיולים. אחרי הטיול שלו ושהייה ממושכת בניו יורק חזר אמיר לארץ ומיד שלף את מכונת התפירה מהמחסן בשנת 2001 הצטרף לארטק חברה המתמחה בפיתוח ותפירה של מנשאים מארז ים ותיקים ייעודיים לתעשיות הביטחוניות ולתחום ההיי-טק. אחר 4 שנים החליט אמיר להתמקד בתיקי אופנה תוך שימת דגש על איכות גבוהה ופונקציונליות. מאז הוא יוצר תחת המותג Begforabag. התיקים מיוצרים בסדרות קטנות וייחודיות שמשלבות את האיכות והסטנדרטים.

צילום : גיא מילר

קישור לאתר של המעצב

BEGFORABAG - עיצוב תיקים ואבזירי אופנה של המעצב אמיר כהן BEGFORABAG - עיצוב תיקים ואבזירי אופנה של המעצב אמיר כהן BEGFORABAG - עיצוב תיקים ואבזירי אופנה של המעצב אמיר כהן
 
חתונה נוחה
דובי אברמוביץ

// חליפת חתן
"חתונה נוחה". פוטר / טרניג / כותנה. הנחיה - דורון אשכנזי, המחלקה לצורפות ואופנה, בצלאל 2010. חליפת חתן מטרניג שיצרתי לוקחת את המראה הספורט אלגנט הישראלי, בתרבות החתונות אשר נוצרה בארץ, לאחר החופה מחליף החתן את חליפתו לחולצהT לבנה ונוחה שלרוב מודפסים עליה "דיברי חוכמה" . חליפת החתן שיצרתי מחויטת מטרניג הג'קט והחולצה האלגנטית מחוברים (החולצה כחלק מהביטנה של הג'קט) כך שהם חלק אחד.
חתונה נוחה חתונה נוחה חתונה נוחה
 
זוגיות
דובי אברמוביץ

// נעליים
" זוגיות" דובי אברמוביץ' / עור וכסף הנחיה-אלי גינזבורג המחלקה לצורפות ואופנה בצלאל 2009 הדומה והשונה בין בני זוג ומה שמחבר בינהם

צילום : שי הלוי
זוגיות זוגיות זוגיות
 
משוגעיים
דובי אברמוביץ

//
"חליפת משוגעים", עור וכסף. המחלקה לצורפות ואופנה בצלאל 2011. הנחיה-אלי גינזבורג "חולים שהיו עלולים לפגוע בעצמם או בסביבה נקשרו בחולצה זו, ששרווליה הארוכים היו נסגרים מאחורי הגב כך שהמטופל בתנוחה של חיבוק עצמי ולא יכול היה להשתמש בידיו כדי לעשות נזק או להתנהג באלימות", ("ויקיפדיה").

צילום : יקיר פולק
משוגעיים משוגעיים
 
אביזרי אופנה עם אג'נדה ירוקה
יעל אוריאלי

// אביזרי אופנה
אביזרי אופנה עם אג'נדה ירוקה ודגש על מיחזור, משאריות בדים איכותיים, כפתורים עתיקים ועוד חלקים משווקי פשפשים בארץ. רוב המוצרים מיוצרים במהדורה מוגבלת.

צילום : אורן גרינברג, נעה איזנשטט

קישור לאתר של המעצב

אביזרי אופנה עם אג אביזרי אופנה עם אג אביזרי אופנה עם אג
 
סתיו חורף 2010 - 2011
קוטו, טלי חולדאי

// תיקים
קוטו הוא מותג תיקים שנוסד ב 2008 על ידי טלי חולדאי ואמיר לוין בוגרי המכון הטכנולוגי חולון. המותג מייצר תיקים באיטליה ובישראל מהחומרים הטובים ביותר ומתאפיין בקווים נקים.

קישור לאתר של המעצב

סתיו חורף 2010 - 2011 סתיו חורף 2010 - 2011 סתיו חורף 2010 - 2011
 
עתיקות, תיקים ותכשיטים.
עינבר שחק תכשיטים ואורלי אשכנזי "אסטלה" תיקים

// שיתוף פעולה בין התכשיטנית עינבר שחק לאורלי אשכנזי "אסטלה" תיקים
התיקים של "אסטלה" בקווים נקיים ואלגנטיים. כל קפל וכל חיבור באים לתת מענה לפונקציה על ידי מניפולציות של חומר. בחירת החומרים מאזנת את הנוקשות של הגזרה. התיקים עשויים חומרים רכים אך גם עמידים מאוד. מקורות ההשראה שאובים מהמינימליזם היפני שתורם את חלקו לשפה הצורנית, אולם הצבעוניות היא זו של המזרח התיכון. תכשיטי האופנה "קסם המזרח" מושפעת מדוגמאות בדי בטיק הודיים, דוגמת הדפס הבטיק מודפסת על המתכת ויוצרת טקסטורה עדינה המדמה טקסטיל בעבודת יד. קולקציית תכשיטי הכסף "פרחים ויקטוריאניים" עשויה כסף טהור בטכניקת פיליגרן מסורתית המדמה דוגמאות תחרה מהתקופה הויקטוריאנית דוגמנית: נטלי לוי

צילום : רני לוריא

קישור לאתר של המעצב

עתיקות, תיקים ותכשיטים. עתיקות, תיקים ותכשיטים. עתיקות, תיקים ותכשיטים.
 
PopLove Designs - פופלאב עיצובים
שי וולך PopLove Designs

// עיצוב בגדים ואקססוריז מחומרים ממוחזרים
פופלאב עיצובים הוא מותג אופנה של המעצבים ובני הזוג שי וולך ואנדריאה היוז. כל הבגדים מיוצרים מחומרים ממוחזרים ובתהליכים ירוקים, תוך מינימום נזק לסביבה. כל פריט עובר טיפולים הנעשים בעבודת יד בסטודיו וכך כל פריט יחיד ומיוחד. את הפריטים ניתן למצוא בבוטיקים שונים בתל אביב, בירידים השונים, ובאינטרנט דרך האתר שלנו.

צילום : שי וולך

קישור לאתר של המעצב

PopLove Designs  -  פופלאב עיצובים PopLove Designs  -  פופלאב עיצובים PopLove Designs  -  פופלאב עיצובים
 
שמלת הכלה
רעות קליפה, המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות

// עיצוב אופנה
עבודה במסגרת הגשות סוף קורס במכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות: סביבי בימים אלו מתקיימות מספר חתונות מאוד קרובות רגשית, מה שגורם לי לחשוב רוב הזמן רק על זה ולא נותן לי להתנתק מהחוויה של חתונה... באחת השיחות של אמי עם אחותי, הכלה המיועדת, הן דיברו על העובדה שכלה בזמן חתונתה אינה יכולה להיות בנידה מהסיבה שכלה חייבת להיות טהורה לקראת החלק החדש והגדול שנפתח בחייה. אל מול זה ישנן את התחתוניות שגם עליהן להיות טהורות בזמן השימוש בהן, הן לבנות ומאוד סטרליות בדיוק כמו שגופה של הכלה צריך להיות. אך... השילוב בין השתים יוצר טומאה: הרי לא יכול להיות מצב בו אישה משתמשת בהגנה מפני נידה.

צילום : רעות קליפה

קישור לאתר של המעצב

שמלת הכלה שמלת הכלה שמלת הכלה
 
עמוד: 1   2   >
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךאופנה

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ