רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
פסלים מאירים
גילה טננבאום הדר

// גופי תאורה אמנותיים
סדרת "פסלים מאירים" עוסקת בחיבור הקסום בין חומר לבין אור. החומר מוביל ומתעל את האור בדרכים מעניינות, כשבסוף הדרך הוא יוצר משחק אורות וצללים על הקיר ועל המשטח שעליו הוא ניצב, והאור מלטף את החומר וגורם לו להיראות חם ועשיר יותר. מקורות ההשראה לפסלים המאירים מגיעים מעולם הטבע, החי ונושם הן את החומר והן את האור. לפי תורת הפנג שוואי, אנרגיה לרוב נתקעת ונחסמת בפינות. פסל מאיר הניצב בפינה גורם לאנרגיה לזרום ברכות בחלל, ותורם רבות לאווירה נוחה. שילוב פסלים מאירים בחלל המעוצב מכניס את עולם הטבע המופלא אל תוך החלל, ויוצר אווירה נעימה ומיוחדת במינה.

צילום : משה טננבאום

קישור לאתר של המעצב

פסלים מאירים פסלים מאירים פסלים מאירים
 
שולחן משוחזר בנגיעה אישית
ליאורה גלבוע

// שולחן אריחים
שולחן עץ משומש בגודל 120X70 ס"מ הגיע אל בית המלאכה שלנו למחזור. אנו לוקחים שולחן ומתאימים לו את הטיפול המיוחד לאופיו. שולחן זה, בעל פינות מעוגלות וקושרות עם "גומות" סביב לו. העץ שופץ ונצבע ביד אוהבת ומיומנת. לשולחן הותאמו ונחתכו אריחים בהתאם לגודלו וצורתו. בשלב הבא היתה ההחלטה איזה ציור אפשר יהיה להתאים וההתאמה למימדים. הביצוע נעשה על אריחי קרמיקה שציירנו אצלינו בסטודיו ונשרפו מספר פעמים בחום של 1,000 מעלות.

צילום : ליאורה גלבוע

קישור לאתר של המעצב

שולחן משוחזר בנגיעה אישית שולחן משוחזר בנגיעה אישית
 
חלומות של תנועה
יאיר אלחייק

// עיצוב רהיטים
שידת הלילה היא תוצר של חקירה נושאי השראה קלאסיים בעיצוב רהיטים. הנושא הנבחר היה אחיזה ותנועה ההרמה במחול בלט קלאסי .

צילום : שי שמואלי

קישור לאתר של המעצב

חלומות של תנועה חלומות של תנועה
 
שטח ציבורי מרכז שירות קאר-סבא
שחר אורן

// עיצוב ובניה בעץ
פרויקט בשטח ציבורי המשלב 50 מטר דק אורן פיני בחתך 14*3 גדרות עץ המשלבות כבלי פלדה, בנקט\מערכת ישיבה פינתית ,שולחן קק"ל מסורתי 200\1.60 מוטמע בתוך דק האורן, שולחן משלים לפינה,מאפרות על בסיס עץ גושני,פחים ציבוריים מעוצבים לשטחי חוץ,פתרונות ורשתות הצללה 220 גר'.

צילום : שחר אורן

קישור לאתר של המעצב

שטח ציבורי מרכז שירות קאר-סבא שטח ציבורי מרכז שירות קאר-סבא שטח ציבורי מרכז שירות קאר-סבא
 
לשירותך
גלית אלוש

//
יצירות אמנות עשויות דבק חם

צילום : Michael Kolchesky

קישור לאתר של המעצב

לשירותך לשירותך לשירותך
 
מנורה שולחנית מעוצבת לבנייה עצמית
עופר מור, סוס ועגלה

//
מנורת לדים שולחנית הבנוייה מעצים אקזוטיים ונתנת לעיצוב במגוון אפשרויות, מופעלת על ידי סוללות מיועדת להרכבה עצמית. עוצב על ידי עופר מור "סוס ועגלה".

צילום : ענבל קרן מור

קישור לאתר של המעצב

מנורה שולחנית מעוצבת לבנייה עצמית
 
keepON
אסף גרינשפן, לייזרקאט4

// עיצוב וחיתוך לייזר בנייר
הזמנות לחתונה שלא זורקים - הייחוד שבהזמנות אלה אינו מסתיים בכך שהן משלבות דפוס עם חיתוך לייזר מפורט היוצר תחרת נייר. כדי להאריך את חייהן, הענקנו להן שימוש נוסף ומתבקש: מסגרת לתמונה המנציחה רגע יפה בחיים. רגלית פשוטה שיוצאת מתוך ההזמנה עצמה והאפשרות להחליף את הטקסט המקורי של ההזמנה בכל תמונה שנרצה, מעניקה למוצר שימוש נוסף משלים וטבעי.

צילום : לייזרקאט4

קישור לאתר של המעצב

keepON keepON keepON
 
ACORNOSTAT
אביגיל דור

// חיישנים ביולוגיים
על מנת לפזר את הזרעים שלו ולהתרבות, האצטרובל נסגר בקור ולחות ונפתח בחום ויובש. שכבות האצטרובל מורכבות משני סוגי עצים שסופחים לחות בצורה שונה ולכן מושכים אחד את השני לכיוונים נגדיים, מה שגורם לקימור העלים ולפתיחת האצטרובל. מערכת האצטרובל פועלת ונושמת גם בלי חיבור האצטרובל לעץ ולמעשה למשך כל זמן חייו של האצטרובל. כל אצטרובל נפתח ונסגר במהירות שונה התלויה בגודל וסוג: לקטנים נטיה להגיב לשינויי אקלים קלים מאוד והם נפתחים ונסגרים מהר ולגדולים נטייה להפתח לאט יותר. cyrnu איקורנוסטט משתשמש באצטרובל כחיישן לחות וחום. האצטרובל מדליק ומכבה את המוצר המחובר לשקע בהתאם לתנאי מזג האויר בחדר.
ACORNOSTAT ACORNOSTAT ACORNOSTAT
 
אידיאל היופי בתרבויות השונות
הילה רעם

// עיצוב תעשייתי
אידאל היופי הוא נושא שמרבית האנשים עוסקים בו ומידי יום שואלים עצמם שאלות כגון: "האם הם נראים טוב? שמנים או רזים? כהים או בהירים? מה הם היו משנים בעצמם בכדי להפוך ל"מושלמים" ו"יותר יפים"? פרויקט זה מציג את “אידיאל” היופי הנשי בשלוש תרבויות- יפן, אפריקה וארצות הברית, שם לכל אחת גוון עור, מבניות וטקסטורה שונה מהאחרת. את גוף האישה חילקתי לארבעה חלקים: ירכיים ואחוריים, מותניים, חזה וראש. ניתן להחליף בין חלקי הדמויות השונות על מנת ליצור את ה”אישה האידיאלית” וכך גם לעסוק בשאלה "מה יפה בעיני? הייתי רוצה שיהיה לי... כמו שלה". חומרים: אקליפטוס אדום לאמריקאית, אגוז אמריקאי לאפריקאית, מייפל ליפנית.

קישור לאתר של המעצב

אידיאל היופי בתרבויות השונות אידיאל היופי בתרבויות השונות אידיאל היופי בתרבויות השונות
 
עיצוב קירות מאלמנטים פיסוליים מקרמיקה
גילה טננבאום הדר

// עיצוב קירות פנים
עיצובי קירות מאלמנטים פיסוליים מקרמיקה בעבודת יד, בהתאמה לסגנון ולגווני החלל. ניתן לשלב בתאורה פנימית או חיצונית, בתוך נישות גבס, או על גבי קיר דומיננטי בחלל. מיועד לכל חלל מעוצב כגון בתי מגורים, מבואות כניסה, מסעדות ובתי קפה, משרדי יוקרה, בתי מלון, מבני ציבור ועוד. מקורות ההשראה לרעיונות מגיעים בעיקר מתופעות טבע ותופעות גיאולוגיות מיוחדות ומעניינות ברחבי העולם, כגון מערות נטיפים, הרי געש, תצורות סלעים שעוצבו בידי המים והרוח, גלי הים ועוד. העיצובים משמשים כעין תכשיט לעיצוב החלל, ומדגישים את האווירה המיוחדת שלו, כך שהקיר כולו הופך ליצירת אמנות בפני עצמה.

קישור לאתר של המעצב

עיצוב קירות מאלמנטים פיסוליים מקרמיקה עיצוב קירות מאלמנטים פיסוליים מקרמיקה עיצוב קירות מאלמנטים פיסוליים מקרמיקה
 
עמוד: 1   2   3   ... >
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךרב תחומי

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ