בית פרטי בנס ציונה

בית פרטי שממוקם באיזור הוותיק של העיר נס ציונה, עבר בירושה לראשונה לפני כעשרים שנה מאב לבנו וזה הרחיב בו את הסלון והוסיף לו ממ"ד. חלפו השנים והבית שוב התגלגל אל הדור הבא וכאן כבר עבר מהפך של ממש ע"י האדריכלית ליאת בני פלד.

הדיירים ביקשו להרחיב את הבית באופן משמעותי וכך להוסיף בו גם קומה שנייה ולשנות את כלל החלוקה הפנימית שלו ואת החזיתות, כך שלבסוף נותר מהבית הקודם היה רק הממ"ד, הרצפה ומספר קירות חיצוניים. לבקשת הדיירים, עיצוב הפנים פנה לכיוון הכפרי עם צבעוניות מורגשת אבל עדינה ועם דגש משמעותי על הגינה שסובבת את הבית. אחרי שזו תוכננה ועוצבה מחדש, הפכה בעצם לאלמנט שמורגש בכל פינה ובכל חלון של הבית כשהירוק שבחוץ משתלב ונותן עוד נגיעה של צבע לבחירות שבפנים.

הקווים העדינים והנקיים שבבחירת הריהוט ובגימורים הפנימיים ממשיכים גם אל גופי התאורה, הטפטים ותכנון הנגרות ומקבלים טוויסט מעניין גם בריצוף חדרי הרחצה ואפילו בנגיעות של האריחים המצוירים שבמטבח. כך נוצרת תחושה של בית גדול במיוחד ומרווח עם הרבה אור, אווירה ביתית ועיצוב קלאסי.

ליאת בני-פלד

050-4439999

liatbp@012.net.il

http://www.liat-arch.co.il/page.html
אדריכלית ליאת בני פלד
      בית פרטי בנס ציונהבית פרטי בנס ציונהבית פרטי בנס ציונהבית פרטי בנס ציונהבית פרטי בנס ציונהבית פרטי בנס ציונהבית פרטי בנס ציונהבית פרטי בנס ציונהבית פרטי בנס ציונהבית פרטי בנס ציונה