תיק עבודות: מעצבות הפנים אלונה ולימור

מעצבות הפנים אלונה בן נתן ולימור שילוני, מפעילות סטודיו בוטיק המתמחה בתכנון ועיצוב פנים של בתים פרטיים, דירות וחללים מסחריים ובהפיכתם למקומות שכיף לחזור אליהם. הקו המוביל את עבודת העיצוב בסטודיו הוא שילוב מוקפד בין הפונקציונאליות לבין עיצוב עדכני, חדשני וייחודי. הסטודיו נותן מענה של TOTAL DESIGN המקפיד על חדוות היצירה ושלמות תכנונית על מנת להעניק ללקוח את החלל המושלם עבורו.

המעצבות אומרות: "אנו מאמינות בשיתוף מלא עם הלקוח תוך התחשבות בצרכיו, רצונותיו ותקציבו. אנו מלוות את הלקוח מהסקיצה הראשונה ועד לפרטי הביצוע הקטנים ביותר, דרך הכנת תכניות, בחירת חומרים, ליווי ופיקוח. כל זה נתפר לפרויקט שלם בעל אמירה ייחודית".
לימור שילוני בוגרת בהצטיינות לימודי תואר ראשון בעיצוב פנים מהמכון הטכנולוגי של מילווקי - ארה"ב ובעלת תואר שני במנהל עסקים. אלונה בן נתן- בעלת תואר ראשון במדעי המחשב ובוגרת לימודי עיצוב ואדריכלות פנים מהאוניברסיטה הפתוחה.

בית פרטי במושב
בית זה תוכנן ונבנה סביב המטבח שנקנה מיד לאחר שנרכש המגרש עליו יושב הבית. המטבח הפך להיות מוטיב מרכזי בתכנון ובעיצוב של הבית וסביבו תוכננו כל שאר חללי הבית.  כמשפחה שמרבה לארח, הרצון היה שהמטבח יהיה לב הפעילות של הבית ושיהיה שימוש בחומרים שמייצרים אוירה עוטפת ותחושת שייכות לבית ,
הרעיון היה לשלב מוטיבים חמים וקרים כמו רצפת הבית - בטון מוחלק מודרני בשילוב עם מוטיבים משלימים וחמים כמו עץ הטיק  ליצירת ניגוד משלים.
כדי ליצור נקיון צורני היה חשוב למשפחה חדר מגורים מינימליסטי המשתקף במראה עשיר ונקי ,שולבו רהיטים בעלי טקסטורה עשירה כמו קטיפה בכסאות  ובד בספות  המרככים את מראה הבטון ומעניקים מראה מפנק וחם.

שיפוץ בית פרטי בהוד השרון
שיפוץ בית זה היה בהתאם לבקשות הדיירים כך שהמטבח וחדר האמבטיה גדלו ונוספו חדרי ילדים . האלמנט הנבחר היה משחק של שחור ולבן שממנו נולד האלמנט הגרפי "יין ויאנג מודרני". האלמנט הזה משמש כמוטיב חוזר במקומות שונים בבית: בסלון, בשירותי האורחים, ואפילו במנורות השחורות שיורדות מהתקרה מעל האי במטבח. יחד עם האייקון הגרפי הדומיננטי הזה שולבו בבית גם חומרי גלם שונים בעלי טקסטורות שונות, שמעניקים חיות ודרמה. על הרקע של שחור ולבן נוספו פריטים אסייתים לצד פריטים מודרניים וכך, למרות האקלקטיות הברורה יש תחושת איזון בבית, ויצירת אווירה הומוגנית ורגועה.

שיפוץ מספרה בשרון
עיצוב מינימסלטי וסיום הפרוייקט תוך שבוע ימים זה מה שעמד לנגד עיניו של בעל המספרה. אלמנטים גרפיים שולבו בעיצוב הפנים של החלל כחלק מהמיתוג של המספרה.

http://www.all-design.co.il/

נגה נגרין
      תיק עבודות: מעצבות הפנים אלונה ולימורתיק עבודות: מעצבות הפנים אלונה ולימורתיק עבודות: מעצבות הפנים אלונה ולימורתיק עבודות: מעצבות הפנים אלונה ולימורתיק עבודות: מעצבות הפנים אלונה ולימורתיק עבודות: מעצבות הפנים אלונה ולימורתיק עבודות: מעצבות הפנים אלונה ולימורתיק עבודות: מעצבות הפנים אלונה ולימורתיק עבודות: מעצבות הפנים אלונה ולימורתיק עבודות: מעצבות הפנים אלונה ולימור