המדריך
עיתון עיצוב  
 
 
roller

d

גיפ 3

אוריין

d

domus

domus

גיפ 4

domus

d

גיפ 14

d

dd

d

dd

domus

d

     
קולקציית המערכות המשרדיות המובילות בתחומן בעולם

המשיקה: קבוצת גלובל ישראל (טקניון, צרעה מגנלי)


שירי אבנת

קבוצת גלובל ישראל (טקניון, צרעה מגנלי) משיקה את קולקציית המערכות המשרדיות המובילות בתחומן בעולם לשנת 2017:
בין הבשורות בתחום זה: מערכות משרדיות שמחברות בין אנשים, עמדות עבודה חכמות לניצול מקסימלי של כל עמדה על ידי מספר עובדים הנשלטות מהסלולר, ערכות מולטיפונקציונאליות, העץ - חומר גלם על-זמני ועוד


 גלובל ישראל, חברת-בת של תאגיד טקניון Global העולמי, ענק הריהוט המשרדי החמישי בגודלו בעולם, משיקה את קולקציית המערכות המשרדיות לשנת 2017. מדובר בחברה הגדולה, המקצועית והמנוסה ביותר בארץ בפתרונות ריהוט בסביבת העבודה ובעלת המותגים טקניון (מערכות ריהוט משרדיות יוקרתיות), צרעה (כסאות משרד) ומגנלי (פתרונות היקפיים בתחום החיפוי וריצוף של משרדים, אולמות ספורט ומתחמי ענק).

Teknion משיק את מערכת UpStage:
Teknion הוא מותג בינלאומי מוביל לייצור ריהוט משרדי ברמה הגבוהה ביותר המשלב בין טכנולוגיה מתקדמת, לעיצוב חדשני, בר קיימא ורב-עוצמה. רהיטי החברה כוללים מגוון רחב של מערכות משרד עטורות פרסים: ריהוט משרדי, אבזור ארגונומי ומוצרים אדריכליים.

מערכת UpStage, עליה אחראי צוות העיצוב של טקניון, בראשות סטיב וירביק, היא מערכת אינטגרלית הכוללת בתוכה מגוון פריטים בעלי אפיון אישי למשתמש: שולחנות, שולחנות מתכווננים בגובה, ארונות, מדפים, תאים, מסכים וצינורות, דרכם עובר החשמל. החשיבה שעומדת מאחורי ייצור מגוון פריטי ריהוט בעלי אפיון אישי היא העובדה שאנו חיים בעידן בו כמעט כל דבר הוא אישי, לכן חשוב שגם סביבת העבודה תהיה כזו.
מערכת UpStage מחברת בין אנשים בודדים וסגנונות עבודה שונים על ידי מתן אפשרות פרסונלית לנהל באופן עצמאי את ההעדפות החזותיות של כל עובד מבחינת תנועה, התמצאות ואחסון. המערכת מאפשרת למעשה לעובדים שליטה על הסביבה שלהם ועל ידי כך הם מרגישים אנרגטיים, בעלי כוח, בעלי השראה וכמובן יעילים בעבודה.

פעם אחת היא נותנת לעובד פתרון לצורך שלו בפרטיות ובפעם אחרת היא מאפשרת לו להתחבר לשאר העובדים במשרד. המערכת ניתנת לתכנון בהתאם לתרחישים שונים הקיימים בשטח וקימת במבחר עשיר של צבעים, כך שהתוצר הסופי הוא פרסונלי ביותר. התוצאה הסופית של סביבת העבודה היא מקורית, מלאת צבע וטקסטורות ובעיקר מגוונת ומעוררת השראה.
זוכה פרס Green Good Design Awards

בקולקציית 2017 גם המותגים הבינלאומיים הבאים:
Martela - חברה משפחתית מפינלנד, שהוקמה לפני 70 שנה ומתמחה בפתרונות יצירתיים לעבודה משרדית, משיקה פילוסופיית עבודה חדשנית המציגה עמדות עבודה חמות:
בשל העובדה כי עובדים רבים עובדים שעות רבות מחוץ למשרד ו/או עובדים מהבית, בשל העובדה כי עלות שכירת שטח משרדים היא לרב גבוהה, הוסק כי אין צורך שלכל עובד תהיה עמדת עבודה קבועה המאוישת רק בחלק מהזמן.

ובהתאם לכך פותחו עמדות עבודה חמות וחכמות:
•    עמדות המוזמנות מראש בהתאם למערך ממוחשב להזמנת עמדת עבודה.
מאפשר הזמנת עמדה בכל רגע נתון ומעקב אחרי תנועת העובדים. המערכת מנתחת אוטומטית את אחוד העמדות בשימוש על פי האזורים, כך שניתן לנתח איזה אזור בר-שימוש ולזהות הרגלי עבודה ומשם ניתן לשמר ולשפר את עיצוב המשרד. ניהול העמדות נעשה דרך הנייד או בכניסה לאולם. 
•    עמדות עבודה מינימליסטיות עם אחסון אישי בלבד וזאת על ידי קישור לכרטיס המגנטי של העובד.
•    לוקרים חכמים לאחסון מתחלף – אחסון במקום מרוכז יוצר עמדת עבודה נקייה ככל האפשר.
•    תיק נשיאה קולקטיבי – מאפשר לקחת את העבודה ממקום למקום..
•    מתלה מעילים בכל עמדה.
•    עמדה המתאימה לכל משתמש עם מערך זיכרון אישי לכל משתמש: עמדת העבודה נשמרת ושם העובד רשום, כך שאם מישהו מחפש אותך ימצא מהר. העמדה גם שומרת את זיכרונות הגובה והתאורה האישיים.
•    אזורי עבודה משותפים.

•    חברת   Newform Ufficio מאיטליה מציגה את Opera -  קולקציה של משטחי עבודה לעמדות מנהלים, עבודה בצוות, חדרי ישיבות, כיתות   לימוד, ספריות ומשרדים. משטחי העבודה משולבים ברגלי מתכת ייחודיות המעניקות לסביבת העבודה מראה מודרני עכשווי. השולחנות המעוצבים כתוצאה מהחיבור בין המשטח לרגלי המתכת, נתפסים גם כפריט ריהוט שיכול להתאים לשימוש ביתי בקווים מינימליסטיים. אל התוצר הסופי, השולחן, מתלוות יח' מודולאריות וארגזי מגירות.

•    חברת Mobimex משוויץ מציגה קולקציה המשלבת יוקרה עתיקת יומין של עץ משובח בשילוב עם עיצוב אסתטי מודרני ברמה המתקדמת ביותר.
קולקציית ZOOM BY MOBIMEX היא שיר הלל ואהבה לריהוט עשוי עץ מלא.
בקולקציה זו נעשה שימוש בעצים בני עד כ- 100 שנה, נגזמו, אוחסנו ויובשו בתנאים אופטימאליים עד לרגע שבו הם הופכים לרהיט מרהיב תחת ידיו של נגר אומן מומחה בתחומו.  בקולקציית ZOOM BY MOBIMEX  מושם דגש רב הן על הערך האסתטי והן על הערך העיצובי. הרהיטים מביאים לידי ביטוי את האותנטיות של החומרים בפשטות שלהם, וביצירתיות האומנותית שלהם. פריטי הריהוט בקולקציה זו מרתקים, מענגים והם כאלה שאנו נהנים להשתמש בהם מידי יום.
 
•    Sabrina - שיתוף פעולה בין Design Giugiaro חברה מאיטליה מובילה בתחום העיצוב התעשייתי לבין Corporation Okamura  תאגיד יפני מוביל בתחום עיצוב המוצר הוביל לעיצובו של דגם Sabrina - כיסא רשת מסתנכרן שעיצובו מבוסס על מבנה גוף האדם והוא מהווה דוגמא מובהקת לחיבור שבין נוחות לעיצוב. הכיסא כולל מבנה טבעת פנימי חדשני, עיצוב מסגרת אורגני ומשענת רשת. הטבעת הפנימית מספקת תמיכה וכיפוף לאחור, בזמן שהמסגרת החיצונית מאפשרת פיתול גמיש.. הכיסא כולל תוספות אופציונאליות: משענת ראש עם רשת מובנית שיכולה להימתח ליופי, תמיכה ונוחות, מתלה מעילים ותמיכת מותניים מתכווננת. כיסא Sabrina תוכנן כך שיחזיק מעמד לאורך זמן, יתפרק בקלות ושכל חלקיו יתאימו למחזור בתום השימוש בו.  פותח בהתאם לתקן ISO14001 עם שימוש מינימלי בחומרים המסוכנים לסביבה. כיסא  Sabrina יכול לשאת אדם במשקל של עד 136 ק"ג. זוכה פרס Green Good Design Awards.

לכתבה זו לא התפרסמו תגובות תגובה לכתבה

          קולקציית המערכות המשרדיות המובילות בתחומן בעולםקולקציית המערכות המשרדיות המובילות בתחומן בעולםקולקציית המערכות המשרדיות המובילות בתחומן בעולםקולקציית המערכות המשרדיות המובילות בתחומן בעולםקולקציית המערכות המשרדיות המובילות בתחומן בעולם 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ