המגזין
עיתון עיצוב  
 
 
נערה

גיפ 7

גיפ 2

domus

גיפ 21

גיפ 50

d

domusאוריין

d

d

domus

domus

bob dylan

face

domus

d

בלון

     
נפתחו שעריו של THEATRE DE STOEP IN SPIJKENISSE

VAN Berkel / UNSTUDIO

 בנייתו של התיאטרון דה סטופ בעיר ההולנדית Spijkenisse, הושלמה. העיצוב של UNStudio לתיאטרון, מהווה חלק מהיעד לחיזוק התרבותי הנוכחי של העיר, על ידי מיזוג הפונקציה הארכיטיפית של תיאטרון - יצירת עולם של אשליה וקסם - עם הדרישות הספציפיות של תיאטרון אזורי הנדרש  כדי לשרת את הצרכים המגוונים שלהקהילה המקומית. התיאטרון לכן תוכנן עם דגש על עולם הבמה וההיבטים החברתיים של חוויית הקולנוע.

מבואה אנכית
בן ואן Berkel: "המבואה האנכית הופכת לנקודה מרכזית בתפקוד החברתי של התיאטרון, 'שלב' עבור האורחים ומוקד דינמי מוקף נקודות מבט ברמות שונות".
 
אור וצבע
אור וצבע ממלאים תפקיד חיוני בחוויה של התיאטרון, לא רק באולם, אלא גם לקביעת הסצנה, האווירה ומצב הרוח במבואות ציבוריות. במהלך היום חלק הזכוכית התחתון של החזית מאפשר חדירת אור יום ישירות מהצד הקדמי של תיאטרון ומלמעלה, זורק אור עמוק לתוך המבואה ומעל המדרגות המובילות לאולם. בערב אווירה חמה ומזמינה נוצרה על ידי השימוש בצבע והן בתאורה מלאכותית.
בחזית, החלק העליון מורכב משתי שכבות של אלומיניום. ניתן לראות הצצות של השכבה האחורית בצבע הסגול דרך נקבים עגולים בפנלים הלבנים החיצוניים, עם נורות LED מצוידות בין שתי שכבות, בכדי להדליק את הבניין בשעות הערב.
 
Photos: © Peter Guenzel / © Jan Paul Mioulet / © Peter de Jong
3D images: © Arup and IOB.nl9   8   7   6   5   4   3   2   1  

       

נפתחו שעריו של THEATRE DE STOEP IN SPIJKENISSE

לכתבה זו לא התפרסמו תגובות תגובה לכתבה

         
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ